Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok, ha a nagy...

Ti mit szólnátok, ha a nagy karácsonyi ebédre valaki farmerban jönne?

Figyelt kérdés

4 gyerekünk van, évek óta külön élnek. A szenteste a legszebb nap az évben: mind jönnek a házastársaikkal és az unokáinkkal.


A lányom felhívott, hogy ne húzzam fel magam, de a fiam új barátnője nem fog kiöltözni, farmerban-pólóban jön.

Én ennek nem örülök, igenis tisztelje meg ezt a napot.


Ti szóvá tennétek?


2014. dec. 23. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
96%
Hat ha meztelenül jönne akkor lehet h szova tennem de igy minden rendben.
2014. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, ha valaki farmerban és tornacsukában képes egy klasszikus koncertre vagy egy színházi előadásra bepofátlankodni, akkor a karácsonyi ebéd vagy vacsora már igazán nem számít.


Ne csinálj magadnak problémát ott, ahol nincs probléma.

2014. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező: nem attól lesz érték a karácsony, hogy elegáns ruhában van valaki. Tudod, mindegy milyen ruhát visel valaki, ha utál ha lenéz, ha megvet.... ha anyira értékesnek tartod a karácsonyod, ne a csomagolást nézd, hanem a belsőt.

Nem tenném szóvá, az biztos, hogy ez aláásná a jövőbeli kapcsolatod vele.

2014. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen miatt (is) utálom a képmutató családi ünnepeket.
2014. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem tudom, nekünk a Karácsonykor nem az a fontos, hogy ki hogyan jelenik meg, hanem hogy ott van.
2014. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
96%

Ha otthon lesztek miért lenne baj? Én se fogok kiöltözni karácsonyra, mert nem a ruha a fontos. Sima farmer és póló lesz rajtam. Személy szerint én feszengek, ha valahova ki kell öltözni, nehezen tudom igazán jól érezni magam, ezért ha lehet kerülöm a nagyon dress kódos helyeket. Lehet, hogy a lány is hasonló típus.

22/L

2014. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
97%
Monokhi kéhlek ahássan nem kötehező?
2014. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az egész napos rohanás, főzés, sütés, csomagolás után igazán nincs kedvem öltözködni. Olyan vagyok mint a mosott sz...r, mire leülünk enni, úgyhogy én sem öltözködöm. Persze nem a legrosszabb ruhámat veszem fel, de semmi extra.
2014. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
88%
Sose értettem ezt a karácsonykor öltözzünk ki dolgot, nálunk sose volt ilyen. Igenis elmegyek farmerba és senki se akad ki :D
2014. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
96%
Ti is a szeretet miatt jöttök össze, mi? Otthon is csak a kirakat a fontos, a csilli-villi meg a műmosoly. Szegény lány helyében nemhogy farmerben, de sehogy nem mennék el egy ilyen puccparádéra felvonulni. Képmutató banda!
2014. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!