Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki nem állhatom a párom...

Ki nem állhatom a párom szüleit. Mit tegyek ellene? Hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Fura kérdés de eddig is utáltam őket, főleg az anyóst mert egy kotnyeles vénasszony és ha csak meglátom már irritál a feje, mindig mindenbe belepofázik, most meg főleg hogy van egy 4 hetes kisbabánk. a hideg kiráz ha felhív és állandóan jönne nézni a gyerekemet.Én pedig annyira utálom hogy állandóan bőgök nem tudom mi tévő legyek, szívem szerint fognám a babát és lelépnék, de a páromat imádom őt nem tudom itt hagyni. Szeretném ha eltűnne az életemből az a két személy, de sajnos hogy van gyerek már nem is fognak.plusz nem értenek a csecsemőhöz már elég idősek, rájuk bízni pedig semmi pénzért nem bíznám.durván hangzik ez de ez az igazság.
2014. dec. 27. 16:54
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
63%
Nekem meg te nem tűnsz túl színpatikusnak! Na akkor mi legyen?
2014. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
47%
Miért akarod eltiltani őket az unokájuktól és miért akarod megfosztani a gyerekedet a nagyszüleitől ?Miért gondolod, hogy Te első gyerekeddel jobban tudsz bánni, mint ők, akik már ezt kitapasztalták ?? Meg mi az, hogy elég idősek, 90 felett vannak ??? Rád nyugodtan mondhatják ők, hogy túl fiatal vagy, azért nem értesz a gyerekhez !!!
2014. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Egy gyerekünk van 40 éves, elég más világ volt.szó se róla hogy eltiltanám de nem fogom rábízni majd ha nagyobb lesz.ismerni kellene őket és meglátnátok amit itt írok, de így nehéz elmondani ezt. az én szüleim teljesen másak .nem azért nem értenek a csecsemőhöz mert pl 65 évesek, hanem amúgy sem mert a közelükben nem volt soha baba a sajátjukon kívül.
2014. dec. 27. 17:01
 4/47 A kérdező kommentje:
pláne úgy gondolom, hogy 2014 van kicsit másabb világ mint akkor, de az anyós ezt nem tudja felfogni! anyámra simán rábízom a picit , ő 3-at nevelt fel, tudja a dolgát.
2014. dec. 27. 17:02
 5/47 anonim ***** válasza:
60%
Szörnyű vagy...en is fiatal vagyok,soha nem volt gyerek a családban.mégis 2 gyerek boldog anyukája vagyok örülj h vannak.ha te lennél késői gyermeke a te szüleid lennének idősek mit csinálnál?
2014. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
64%
De egy utálatos liba vagy te, csodálom, hogy a párod nem vágott még ki.
2014. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
az én szüleim is 60 körül vannak de most nem az a lényeg.egyszerűen féltem a kicsikémet tőlük, és nem tudom elviselni őket évek óta.próbálom elnyomni magamban és jó képet vágni hozzá de nem megy már.ilyenkor mit tudnék tenni?igen szörnyű ezeket mondani, de ettől nem tartom magam rossz embernek.a fiát imádom és a gyermekünket is de egyszerűen őket nem.
2014. dec. 27. 17:07
 8/47 anonim ***** válasza:
67%
2014-ben miért kellene máshogy bánni egy gyerekkel (gyereknevelés szempontjából), mint 1968-ban? :D Bár egy idegesítő anyós, aki irritál elég kibírhatatlan lehet.
2014. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
49%
Mégis miért mentél ehhez a pasashoz, ha az anyját gyülölöd ennyire ?Majd a pasas téged is meg fog gyülölni,amiért a szülõk tisztességesen felnevelték neked és te igy viszonyulsz hozzájuk.Persze az anyucid az cuki,ért a gyerekekhez.Leszel még anyós, és amit irtál majd évek mulva gondolkodjál el.
2014. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
a párom ismeri a saját anyját hogy milyen :)
2014. dec. 27. 17:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!