Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki nem állhatom a leendő...

Ki nem állhatom a leendő anyósomat és apósomat. Vajon ki a hibás?

Figyelt kérdés

Már több mint 5 éve vagyunk együtt a párommal és az utóbbi időben azt vettem észre hogy folyamatosan megszólnak a hátam mögött. Természetesen a szemembe jopofiznak ... Nem lakok náluk de heti 4-5 napot náluk töltök. Mindig segítek nekik mindenbe én mindig csak jót akarok, de ők egyszerűen mindig megszólják a munkám. Ugyan így vagyok a nővérével is.. A szemembe jopofizik a hátam mögött meg kinevet.

Több barátnőm is volt már a pároméknál és ők is észrevették, hogy hogy viselkednek velem a párom a szülei. Viszont a párom mintha nem is ebbe a családba tartozna ő teljesen más mint ők.

Sokszor úgy érzem, hogy csak hátat kéne fordítanom ennek a családnak és tovább lépni és van hogy úgy érzem hogy ők nem érnek annyit hogy ezért szakítsak a párommal. Nagyon szeretem őt. Már volt szó arról is hogy ha összeköltözünk akkor én csak annyit kértem hogy a családjától messze. Az mondjuk egy picit messze van, mert még 1 éve vissza van ahhoz hogy mérlegképes könyvelő legyen. Fogalmam nincs mit tegyek? Várjak? Nyeljek le mindent?

Köszönöm előre a válaszokat! 21/L


2014. dec. 31. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Ha valaki így áll a másikhoz, az alapból nem jó család.

Ne keveredj ebbe bele, hagyd az egészet.


,,Gyümölcseikről ismerik meg a fát"

Remélem megérted és észbe kapsz!

2014. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

Ne akarj nekik megfelelni ugysem tudsz, mert nem hagyjak.

Birjatok ki ezt az 1 evet aztan koltozzetek jo messzire. A tavolsag a legjobb orvossag.

2014. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt az egyet azért nem értem, hogy ha ennyire utálod őket, vagy ők ennyire utálnak, sőt a barátnőid is észreveszik, hogy utálnak téged akkor mi a fenének mész te oda heti 4-5 napot is. Azért az nem kevés nap. Hetente 4-5 nap.. Minek viszed a barátnőidet is oda ahol téged nem látnak szívesen? Sőt egy "idegen" lakásba hívsz meg másokat??? Miért?
2014. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Azt tudni kell hogy a párom a Balatonon lakik és csak annyi időre jöttek be hogy letegyék az értékeiket.

Azért vagyok itt ilyen sokat mert nem szeretek otthon lenni mert 5 kutya van a lakásban és a szüleim dohányoznak a lakásban és én meg a párom se dohányzunk és nehéz elviselni. Na meg azt hogy bemész a lakásba és ebédelj úgy hogy 5 kutya ott ugat körülötted. Szóval otthon se szeretek lenni. Menekülök mindenhonnan

2014. dec. 31. 19:11
 5/21 anonim ***** válasza:
68%

Azt azért tudd, nem véletlenül mondják, hogy nem esik messze az alma a fájától.


Én is ilyen menekülésben voltam anno, ugyanígy anyóséknál kötöttem ki mindig, és rengeteg probléma volt velük is.

Akkor én is azt hittem hogy a férjem más, de miután összeházasodtunk, szép lassan pont olyan lett, mint ők.

Látta maga előtt a rossz példát anyagilag főleg, de ahelyett hogy tanult volna belőle, elkövette ugyanazt a hibát: a hátam mögött adósságcsapdába vitt minket, hitelt akart hitellel törleszteni, most éppen úgy el vagyunk adósodva, mint a szülei, és a felállás is ugyanaz.

És ez csak a jéghegy csúcsa. PONT UGYANOLYAN. Ahogy én is olyan vagyok, mint anyám.

Mindenki azt hozza amit otthon tanult gyerekkorától kezdve. Legfeljebb az első időkben még próbálja rejtegetni, visszafogni.

2014. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
A pároddal foglalkozz ne a családjával. Ő a fontosabb, vele akarsz össze költözni nem a családdal.
2014. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha heti 4-5 napot náluk laksz, akkor mennyit adsz be a kajába és a rezsibe? Még csak nem is vagy felesége a párodnak! Ha semmit, akkor érthető, hogy kifogásuk van ellened.
2014. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Rezsibe meg kajába nem kell beleadnom mert nem szorulnak rá én viszont szegény családból származok szóval ez nem érdekli őket.
2014. dec. 31. 19:36
 9/21 mi a fene ***** válasza:
58%
Mért kell egy évet várni az összeköltözéssel. Attól járhat mérlegképesre, más is tanul még gyerek mellett is !
2014. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Milyen kibírhatatlan vagy.Ja,és irigylem a "problémáid".
2014. dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!