Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Tömören 1hónapja vagyok házas titokban házasodtunk meg én 22 a férjem 24 éves.

A próbléma az hogy az anyja annyira kiakarja sajátitani a fiát hogy feszt büntudatot kelt benne valahányszor nincs vele és mindenbe bele szól abba mit eszünk hogyan van vezetve a háztartás mit veszünk a pénzünkből és ugy bánik vele mintha gyerek lenne mindent számon kér rajta és feszt bele akarja beszélni hogy váljon el tőlem mert én nem vagyok neki jó és még a sexuális életünket is tönkre akarja tenni mert feszt azzal jön hogy az milyen gusztustalan dolog és hogy az nem jó csak a nők szeretik a férfiak nem csak ezt akarják a nők bele beszélni a pasikba. Meg hogy ne akarjon gyereket mert az sokba kerül és hogy arra nincs készem rá a férjem. Meg hogy én ronda lány vagyok bennem semmi jó nincs feszt csak kritizál engem.



2015. febr. 9. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
feszt
2015. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Szakadjatok le a párod anyjáról. Remélem, hogy nem náluk laktok. Akkor sürgősen elköltözni (akár hozzátok, akár albérletbe).
2015. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
...feszt
2015. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
A férjed legyen nagyfiú, álljon a sarkára és állítsa le az anyját. Ennyi.
2015. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
nem tudtok tőle messzebbre költözni? amúgy meg beszéld meg a férjeddel hogy változtasson mert ez így elég gáz.. az anyósoddal meg legyél nyugodtan őszinte és mondd meg a véleményed ne hagyd magad.. nyugodtan visszabeszélhetsz neki és elmondhatod a véleményed.. szépen is lehet az ilyesmit.. feszt.... :)
2015. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Feszt.
2015. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Ezek szerint anyuka mellett nincs férfi.
2015. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
74%
FESZT
2015. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Hogy akarhatja, hogy elváljatok,ha titokban házasodtatok össze? :S

Egyébként meg te semmit nem tudsz tenni. Férjed legyen végre férfi és állítsa le az anyját.

2015. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
F E S Z T
2015. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!