Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen problémák adódnak...

Milyen problémák adódnak abból, ha az anyóssal kell egy fedél alatt lakni?

Figyelt kérdés
Tervezgetem, hogy egy-két hónapon belül megkérem a kedvesem kezét. Egyetlen problémám, hogy 25 évesen még mindíg az anyjával él és házasság után sem akar elköltözni otthonról. Az anyja iszonyú konzervatív, nem alhatunk együtt, mikor náluk vagyunk.

2015. febr. 15. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Ne kérd meg, ha nem hajlandó elköltözni érted az "anyóstól".

Lehet jól együtt élni az előző generációval, ha mindenki hajlandó alkalmazkodni, és mindenki "jófej", de az nem olyan, mint a leírásod. A párodnak nincs igénye (vagy bátorsága) olyan felnőtt kapcsolatra, amilyet te szeretnél, különben nem ilyen lenne a helyzetetek.

2015. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez így nem fog menni szerintem, és felteszem, ő sem érett még a házasságra, ha lenne lehetősége veled összeköltözni, de nem akarja. Ez egy időzített bomba így.
2015. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Az első kettőt magad írtad le. A többi ötezer meg követi.
2015. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha egy 25 éves lánynak megmondja az anyja, hogy mit csinálhat otthon és ennek ellenére sem akar onnan elköltözni, nem venném el feleségül az biztos. Házasság után sem feküdhetnétek le egymással mert a mama nem engedi???
2015. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
A szüleim házasságát valószínüleg ez tette tönkre. Szerintem rossz ötlet az anyóssal lakni. Sosincs jó vége. A párodnak meg nyilván baromira kényelmes lesz, hogy két oldalról kapja majd a törődést, ha az egyikkel összeveszik, ott a másik. Valószínüleg még nen vágta el a lelki köldökzsinórt az anyjától. A párod választhat: a kényelmet akarja, vagy a szerelmedet.
2015. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Vagy költözzetek össze, vagy keress mást. Ez így nem pálya. Én is anyóséknál élek, de gyakorlatilag mienk az egész felső szint, jól el vagyunk szeparálva, csak saját konyhánk nincs. És nem szólnak bele, hogy mit szabad és mit nem. Ez csak így működhet, szerintem.
2015. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igénye a párodnak arra hogy felnőttként éljen egy kapcsolatban. Ha odaköltözöl az anyós és a párod bábuja leszel. Te leszel a hülyegyerek a háznál akit mindig elő lehet venni.
2015. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan a kérdésre válaszolva: hatalmi problémák, ki az úr a háznál. Ezek szerint anyósod mellett nincs férfi (mert e helyzet akkor más lenne). Az egy lakáson belüli együttélés a lehető legrosszabb megoldás.
2015. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Ne költözz oda, és addig ne kérd meg egy lány kezét sem, míg nem éltél együtt vele!
2015. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

ez a történet nagyon nem jó.

nem szabad ilyen alapokon házasodni.

ha a lány egy életen át az anyjával akar élni, aki nem engedi meg neked, hogy lefeküdj a lányával, akkor mégis MIT vársz a házasságtól?

2015. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!