Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Honnan tudhatom, hogy kedvelne...

Honnan tudhatom, hogy kedvelnek a fiú szülei? 14/L és 16/F

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Ha a családod gazdag és nem esel teherbe,illetve nem alszotok együtt.

Én a fiam (17) csajait kedvelem,főleg amelyik dögös. :)


43/F

2015. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Például ha elől merik hagyni a családi ezüstöt.

Viccet félretéve, ha téged is bevonnak a társalgásba, mindig szeretettel fogadnak, kiváncsiak a terveidre, ilyesmi.

2015. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

Az a baj, hogy nagyon gyerekek vagytok még. Főleg a te korod. (a barátod is gyerek, de a 14 jóval gyerekesebb)

szóval max. gyerekként fognak kezelni.

Én a szüleidet is leírnám, hogy ennyi idősen barátod van.

Nem is hinném, hogy ez örökre tart.

Szóval ha én lennék a fiú anyja/apja, nem verném nagy dobra, kedvesen fogadnálak, de nem érteném a helyzetet, mert annyira fiatalok vagytok, főleg te.

Néha pár órára itt lehetnél, de egy gyereknek több nem kell.

2015. márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A barátod szülei 14 és 16 évesek?...De rideg! :P
2015. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én teljesen máshogy látom. Lehet az is benne van h én is 16 vagyok, barátnőm szintén 14... De nem én írtam amugy a kérdést. Szóval, szerintem nem az életkortól függ a dolog, inkább attól hogy mennyire állnak készen a kapcsolatra. A szülőknek pedig az ilyen kapcsolatokba nincs beleszólása, sőt inkább támogatnia kell a gyerekeket ha látja h tényleg szeretik egymást. Hogy a kérdésre válaszoljak, a szüleim mindig kedvesen fogadják, segítenek minket hogy tudjunk találkozni és ezenkívül a szülők is tartják a kapcsolatot, érdeklődnek, mi van a barátnőm családjával... Valami ilyesmi... De ez a családoktól is függ, hogy mennyire ismerik egymást
2015. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!