Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megjegyzést tett az anyósom a...

Megjegyzést tett az anyósom a kinézetemre. Nem szeretne "vörös" unokákat?

Figyelt kérdés
Röviden annyi hogy nem tetszik az anyósomnak a vörös hajam meg a szeplős bőrőm és ezt egy ebéd alkalmával meg is jegyezte hogy nem szeretné hogy a gyerekeknek "rossz legyen"
2015. márc. 19. 16:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
"Én meg nem szeretném, hogy a maga természetét örökölje" pont.
2015. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Ez anyósod ízlése. Érdekes, annak idején az én anyám is úgy keresett párt, hogy "csak vöröset ne", sőt, mikor vörös sráccal jártam, kétségbeesetten szóvá is tette, hogy "kár, hogy vörös". Pedig manapság a vöröseknek is éppen annyi imádójuk van, mint a többi hajszínnek, ha nem több. Ne foglalkozz vele. A gyerekeidnek nagyon jó dolga lesz, ha öröklik a hajad színét, max. az érzékeny bőrből lesznek hátrányaik. Az előző generációba úgy látszik nem tartozott olyan nagyon a vonzó tulajdonságok közé, de nézz csak utána, mi volt akkor a zsáner: ugye nem is akarsz olyan lenni?:)
2015. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
ekkora tapló asszonyt!!! Pfujjjj, de undorító! Biztos kirúgtam volna magam alól a széket, jó étvágyat kívántam volna és ott hagyom a gcibe! Ne vedd magadra!!
2015. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%

kellemes lehet nálatok egy családi ebéd:D


én valószínűleg egy ideig nem keresném a társaságát...legyen ideje gondolkodni az okos megjegyzésein....

2015. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Kár, hogy ezt nem Ő dönti el. :p Ha nem TE és a PÁROD. Mellesleg ő mit szólt hozzá, hogy az anyja nem tiszteli az ő választását? Mármint téged?
2015. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%

És a férjed/feleséged mit reagált erre? És te?


Ezek a helyzetek számomra mindig olyan felfoghatatlanak..hideg fejjel én is azt reagáltam volna, mint az első, de ott helyben valószínű köpni nyelni nem tudtam volna. Szerintem annyit tudtam volna, hogy "Parancsolsz???".


Egyébként ne foglalkozz vele. Mármint most emiatt nehogy rosszul érezd magad, a gyerekeidnek nagyon jó dolga lesz legyen bármilyen színű a hajuk.

Az anyóst meg helyretenném annyival, hogy hálisten nem ő lezs az anyjuk.

2015. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%

Én is vörös vagyok, (szőkés vörös), és nagyon sokan kifejezetten szeretik ezt a hajszínt. Anyósod egy nagy tapló.


Javaslom én is az #1-es válaszát.

2015. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%
Hát mama, én sem szeretném, hogy a gyerekeimnek rossz legyen, úgyhogy ne tessék aggódni, nem fogjuk idehozni magához. :)
2015. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem:

1. a természetes (nem festett) vörös szép

2. a szeplős lányok cukik

[link]

[link]

3. anyósod bunkó

4. ma este beverek 2 sört

2015. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Passiflora ***** válasza:
87%

"nem szeretné hogy a gyerekeknek "rossz legyen"


Akkor mondd meg neki, hogy ha jót akar nekik, akkor szeresse majd őket ugyanúgy, mintha szőke vagy barna hajuk lenne, és nem lennének szeplősek! :-)


Én is szeplős vagyok, engem soha az életben nem csúfolt vele senki sem gyerekkoromban, se felnőttkoromban nem tett rá senki bántó megjegyzést. Ha volt, aki szóvá tette, az is csak olyan kontextusban, hogy neki tetszik, szerinte mennyire szexis, meg jól áll nekem, stb.


Egyetemista koromban a pasik fele egy csupa szeplő, sötétvörös hajú évfolyamtársunkért volt oda. :-))


Ha egy tündér a varázspálcája suhintásával el tudná tüntetni a szeplőimet, akkor sem engedném, én szeretem őket.


Az anyósod érzelmi intelligenciájára meg nem tudok mit mondani, próbáld meg elfogadni, hogy ő ilyen, és ha tudsz, az ilyen megjegyzésekre szólj vissza valami humorosat.

2015. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!