Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek mennyire normális,...

Szerintetek mennyire normális, ha a 35 éves felnőtt fiához bemászkál az anya a fürdőbe és fordítva?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 18:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Ez már nem normális. Oké, hogy a gyerekünk 35 évesen is a gyerekünk lesz, de van egy bizonyos életkor ahol már figyelembe kell venni, hogy a gyerek felnőtt lett. Én már akkor sem mászkáltam be a fürdőbe amikor a fiam 14 éves lett. Ő sem jött már be.
2015. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire nem normális.
2015. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%
Oooo, de undorito!!! En 10 eves korom oa zartam kulcsra a furdo ajtajat, ha furodni mentem. Mar akkor ugy ereztem, hogy innentol mar nem kene latniuk engem meztelenul.. Volt egy parom, aki egyszer szajra puszit adott az anyjanak. Tobb anya-fia smacinak nem voltam tanuja, mert megkoszontem a fiu tarsasagat es megkertem, hogy soha tobbe ne keressen engem....
2015. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
45%
Azért nem kell ennyire prűdnek és elítélőnek lenni. A bejárkál nyilván túlzás, mert azt sejteti, hogy kimegy-bemegy, akár percenkét vagy még gyakrabban, ami nyilván nem így van, ráadásul kitalálták már a kulcsra vagy reteszre záródó ajtót. Tudomásul kell venni, hogy különböző szokások vannak és nem kell minden mögé erkölcsi fertőt meg egyebet képzelni.
2015. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem normális.
2015. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
27%
utolsónak adok igazat ,nem nagy szám.volt egy osztálytársam ,ha nem volt náluk senki nyáron tangában meg pólóban mászkált otthon.meg gondolom én is ,hogy ezt nem úgy kell elképzelni hogy méregetik egymást.bár én is elég szégyenlõs vagyok ,de egyes embereknek / családoknak természetes a meztelenkedés és ettöl még nem perverzek vagy ilyesmi.
2015. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
18%
Anya vagy az anyósa akkor?
2015. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
47%

Nalunk is ez van, bar en no vagyok.

Semmi nincs ebben. Nyilvan nem mereget a sajat anyam, es kepzel bele tobbet a dologba....

Gondolom itt se izgul az anxuka a sajat fiara.

2015. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
40%
Nekik normális, másnak meg furcsa, szokásnak nálunk sem szokás. Nyilván nem azért, mert meg akarják dugni egymást, vagy ki akarják lesni a másikat, hanem nem is foglalkoznak vele. Náluk ez a tabu nem alakult ki, hogy bűn, vagy természetellenes lenne ha meglátják egymást meztelenül.
2015. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Anyám benyit, egyszer mondott egy jó választ, hogy ha bajba esne valaki a fürdőszobában.
2015. márc. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!