Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan sértődött meg az anyósom?

Jogosan sértődött meg az anyósom?

Figyelt kérdés

13 ève vagyunk házasok, van két gyerekünk (10 ès 5 èvesek). A férjem nagyon sokat dolgozik, hétvégente szinte soha nincs itthon. Évente pár alkalommal el szoktunk utazni 2-3 napra, hogy mindannyian együtt legyünk és közös élményeket gyűjtsünk. Holnap lesz az idei év első ilyen utazàsa, 2 napig fogunk túrázni a Mátrában. Màr hónapok óta ezt várjuk.

Az anyósom folyamatosan azt mondogatja, hogy vigyük őt is magunkkal, elalszik ő a földön is. Neki soha nem szólunk, őt soha nem visszük magunkkal, pedig ő is jönni akarna velünk mindig. Mivel nem visszük el, ezért most duzzog.

Èn ezt az egészet nem tudom hova tenni, szerintem nem bunkósàg, hogy nem visszük el. Ennek pont az a lènyege, hogy mi négyen együtt legyünk. Arról nem is beszélve, hogy nincs tùl nagy autónk, így ha ő is jönne, akkor hátul hárman nyomorognának 400km-en keresztül... Persze őt ez sem èrdekli.

Nyár vègén az aggteleki cseppkőbarlangot szeretnénk megnézni, 3napig lennénk ott. Már előre félek, hogy akkor is ezt fogja csinálni.

Szerintetek kinek van igaza?


2015. jún. 21. 11:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, a család az papa, mama, gyerekek, csupa szív, meg szeretet, anyóst már a Mézgáék sem vitték sehová.

Az meg, hogy te fizesd neki, egyenesen a röhej kategória.

2015. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló korkülönbség van tesóm és köztem és hasonló korban jártunk kirándulni a családdal (anyu, apu, gyerekek). ezek a kirándulások 10-20 km séták, hegymászások voltak attól függően mennyire nézte el apu a térképet. Nálunk is "kisírta" nagymamám, hogy velünk jöjjön. Már az odaút "mókás" volt. Félóránként megállni, mert elgémberedett a lába. (elől ül, anyu nyomorgott hátul velünk. 2 fejjel magasabb nagymamámnál) Utána kb a kirándulás kudarcba fulladt, mert az első pár kilométer után ő elfáradt, fáj a lába, nem bírja. Végül visszafordultunk. Nem néztük meg a romot, amit akartunk. Soha többet nem vittük magunkkal. Ő pedig egy darabig duzzogott.


Szerintem vannak olyan programok, amikhez csúnya dolog nem csúnya, egy nagymama már öreg. A túrázás és kirándulás pedig ilyen, mert valljuk be, a magyarok jelentős része túlsúlyos, és minél idősebb annál rosszabb a kondija. Nem egy hegyi túrázással kell kezdeni az "edzést". Van olyan idős rokon, akivel bármikor elmennék hegyet mászni, sőt, még én lihegnék ő meg röhögne rajtam. De ő 70 évesen is rendszeresen úszni jár, biciklizik és jó kondiban van. Tehát nem lehetetlen, hogyha ilyen kondijú nagymamám lett volna hiszti se lett volna.

2015. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
81%
mond azt, hogy ha most őt elviszitek akkor a te anyukád fog megsértődni, őt hova tegyétek a csomagtartóba?! nevetséges, hogy ennyi idősen egy felnőtt ember duzzog!! A gyerekek szoktak duzzogni..
2015. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igaza, es ne is rugózz rajta.

A házasságod legyen fontosabb, mint az anyósod. Ez a pár alkalom a családoddal kell ahhoz, hogy normálisan működjetek, és ebbe nem fér be egy 5. Személy.

2015. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Legyen meg a szűk családi kikapcsolódás és szervezzetek olyat ahova anyós is mehet. Ennek költségei vannak biztos ki is fizeti.Én vinném és nem is kérnék pénzt,bár én kifejezetten szeretem őket.
2015. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!