Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ugye nem a 2 hónapos gyermekem...

Ugye nem a 2 hónapos gyermekemnek illik meglátogatni elsőként a nagyszülőket?

Figyelt kérdés

Párommal vita folyik az ügyben, az anyósom és apósom akikkel állítólag jóban vagyok, és állítólag várták már nagyon az unokát még nem látogattak meg minket, és én nem vagyok hajlandó el vinni hozzájuk e miatt!

Nekik kellett volna jönniük, és már nem is egyszer hanem sokszor, és aztán mennénk csak mi, de mivel ők képtelenek jönni én sem engedem el vinni.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Én úgy gondolom nekem van igazam.


2015. jún. 22. 16:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Egyébként áthívtátok őket? A szüleimet ismerve ők biztosan már végtelenszer hívtak volna telefonon, hogy mikor jöhetnek, de nem tudjuk, hogy nálatok mi a helyzet.


Jelezték, hogy mennének, vagy ti hívtátok őket, hogy örülnétek a látogatásnak? Egyébként most komolyan..4 utcára laktok és 2 hónapja nem találkoztatok/beszéltetek? Fel kéne nőni, mielőtt gyerek vállalsz. Lépj már túl a büszkeségeden, emeled fel a telefont és hívd át őket. Vagy öltöztesd fel a gyereket és vidd át hozzájuk.


A nővérem napi 1-2 órát sétál a gyerekkel..te 10 perc alatt átérsz. Komolyan mondom, nem tudom megérteni a problémádat. Végtelenül gyerekes és nevetséges.


Egy pár napos gyereket valóban nem hurcolászunk messzire, mi megyünk látogatóba hozzá, de ezen ti már egyébként is túl vagytok..na meg 10 perc, szóval még au 1 hetes gyereket is áttolnám.

2015. jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vinném át. Ha négy utányiról hetek alatt nem tud eljönni, akkor bässza meg magát. Jó, hogy a gyerekkel is ki lehet mozdulni, de azért szerintem ez rohadt nagy gáz, hogy ilyen közelről bäszik eljönni megnézni az unokát, azt várja, hogy helybe szállítsd. Ez egyáltalán nem így szokás.


A gyerekes kategóriákban pedig szerintem nem azt kérik ki maguknak az anyukák, hogy elmenjenek a babát meglátogatni a nagyszülők, hanem azt, hogy a szülés után a kórházból velük együtt érkezzen és hetekre odaköltözzön a nyakukra kérés nélkül. Vagy azt, hogy a tág családi kör, egyszerre 6-8 ember lerohanja őket már az első héten és ott üljön órákig babalátogatás címszó alatt.

2015. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
31%

47 és 51 évesek a nagyszülők?

Neharagudj de ti hány évesek vagytok?

2015. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
69%

"47 és 51 évesek a nagyszülők?

Neharagudj de ti hány évesek vagytok?"


Ne haragudj, de mi a fenén kell itt megbotránkozni? Csak újabban divat, hogy 35-40 évesen szülik az első gyereket az emberek. Az én anyám 45 éves két diplomás asszony, apám meg 47 éves vezető beosztásban dolgozó marha jó szakember, nem valami trógerek, pedig kapaszkodj meg, én már 27 éves vagyok, az ideje gyereket vállalni korban.


Akkoriban teljesen normális volt, hogy annyi idősen szülőkké váltak. Lehet számolni hány évesek voltak mikor születtem. Ahhoz képest a kérdezőéknél meg lehet nem korai felállás is, pl. ha ő most 25 a nagyszülő meg 22 évesen szülte. 25 éve 22 évesen szülni egyáltalán nem volt korai és manapság sem korai 25 évesen.


Mit kell ezen így csodálkozni? Én mindig úgy ledöbbenek mikor ebben a kategóriában a huszonévesek szüleiről azt képezelik,hogy csak beteges vénséges 60-70 éves múmiák lehetnek..

2015. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!