Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom hazalátogat a szüleihe...

A párom hazalátogat a szüleihez, kérdezte, lenne-e kedvem vele menni. Pár hónapos kapcsolat, első találkozás a szüleivel. Illene valami ajándékkal készülnöm? Ha igen, tudnátok pár ötletet adni? 24/N

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a párodat szerintem, mert ő ismeri a szüleit, lehet, hogy a basic ajándékkal többet ártasz, mint használsz. De egyébként általában apukának alkoholt szoktak (bor, likőr stb.), anyukának meg bonbon, virág, stb. De süthetsz valami süteményt is.
2015. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Én ezt egy közepes méretű ajándék csomaggal oldottam meg, amiben volt minőségibb csokoládé, egy minőségibb bor. Örültek neki.
2015. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
bor-kávé,csoki
2015. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Én is ilyen helyzetben voltam. Én egy doboz saját készítésű sütit vittem az anyukájának, amihez vettem egy szép fém dobozt, abban adtam át (az is az ajándék része volt), az apukájának pedig egy üveg házi pálinkát vittem.

Szerintem illik vinni valamit, de nagyobb dolgot én nem ajánlanék, meg drágát sem, mert az olyan hivalkodó, rossz érzést kelthet, hogy "meg akarod venni" őket.

Szóval szerintem vigyél, de csak valami jelképes kedvességet.

2015. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Igen, ahogy írták előttem.

Édesség, bor, virág, semmi túlzás és túl személyes.

Hiszen most fogtok először találkozni.


A saját készítésű sütit hanyagolnám, mert az olyan nyomulós, hogy "háziasszony vagyok és jó feleség leszek".

2015. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Én egy tálca sütit vittem. Almásat, mert párom megsúgta hogy apukája imádja az almát.

Én agybajt kapnék, ha a gyerekem párja ajándékozni akarna csak mert a párja anyja vagyok :DDD Egy tálca sütit vagy valami nasit hozhat, amit megeszünk a családi ebéd után, másnak nem nagyon örülnék.

2015. júl. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

SÜTIT NE!!!!!

Az olyan kényszeres, elve, hogy nőként tied a háztartás (ami NEMN igaz), meg hogy fleség jelölként mész, a hagyományos szereposztásba.


Jó tanács, egy 42 éves nőtől, HÁZI SÜTI elsőre NE NENE !!!!!!

2015. júl. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

Persze, ha neked az a vágyálmod, hogy HTB legyél, és így akarsz bevágódni, akkor tegyed. Én NEM tenném. És hallgass rám, a házi süti mehet, de NEM első alkalomra.


Majd megbánod, hogy a párod elhagyott, pedig te olyan csoda sütit sütöttél....... Ez pasiknak lényegtelem...

2015. júl. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Magamnak sem sütök, nehogy már egy idegen nőnek???? :)

Bonbon mehet, de nem pacsizunk csak azért le, mert a fia barátnője vagyok.


És pont így végződött úgy, hoyg tegeztük egymást, nénizés nélkül :) A kis bevágódni akaró lánykák tegyenek amit akarnak, én NŐ vagyok. A párom anyja is az, de ott kettő MŐ kapcsolatáról van szó, nem pedig alárendelt lányka, és felsőbbrendű mama.

2015. júl. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En is a paromat kérdezném,mert ugyan extrem eset de az en aposom egy korty alkoholt sem iszik..szoval a bor es tsai nem neki valók.csoki, virág esetleg...de oszinte leszek en semmit nem vittem nekik annak idején, nem ezen mulott a szeretetuk ill. A kapcsolatunk sikere...19 voltam, eszembe se jutott,de szerintem ok sem várták el(azota lassan 10ev eltelt, ismerem oket ennyire)
2015. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!