Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elegem van apósomból! Hogy...

Elegem van apósomból! Hogy bírjam ki még egy hétig? Sajnos addig maradunk.

Figyelt kérdés

Egyszerűen senkire és semmire nincs tekintettel. Alpári, tudálékos, hisztis.

Tudni kell, hogy elég távol élünk egymástól, évi egyszer ha találkozunk. Két gyerek van, egy három éves(ősszel lesz négy) és egy hat hónapos.

A nagy ráadásul szuperérzékeny.

Konkrétan tegnap "Kössünk bele mindenkibe" napot tartott.

Azzal kezdte, hogy látta, hogy épp lemosom az ablakokat, ráadásul a sógorom segített. Közben főztem.

A kaját elsózta ehetetlenre, a sógoromat cukkolta, hogy női munkát végez, nálam abba kötött bele, hogy újságpapírral törlöm át az ablakot, nem konyhai itatóssal. A sógorom a szívére vette, engem csak a főzéssel borított ki, bár nem mutattam.

Hazaért anyósom (elvitte a gyerekeket játszóházba). Akkor őt is piszkálta, hogy milyen háziasszony.

Aztán valamin bekattant, és valami rettenetes alpári stílusban üvöltözni kezdett a sógorommal.

A nagylányomnál ez betette a kaput, sírógörcsöt kapott.

após itt az eszéhez tért. Sikerült a vacsit feljavítani, és csak este a falon keresztül hallottam, ahogy panaszkodik.

Gondoltam minden oké, most már nyugalom lesz. Hát ma hajnalig tartott, mert reggel megint bekapta a dilibogyót, és fél ötkor kezdett kiabálni.

A lányom azóta azt hajtja, hogy haza akar menni.

Pedig télen egyedül volt itt (sógorom hozta el) és alig várta ezt az utat.

Komolyan gondolkozom rajta, hogy összecuccolok, de ezzel anyósommal és a férjemmel szúrnék ki.

Ti mit tennétek?



2015. júl. 22. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Mi a frászért kell maradni? Én egy napot nem maradnék tovább. Anyósom ha akar látogathatna minket, én nem maradnék egy ilyen ember környezetében, aki kiborítja a gyerekem. Anyósom meg így járt, ha egy ilyen ember mellett él. A férjem sem mondana ellent, mert nem akar rosszat nekünk. Én mennék haza! N31
2015. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Próbáld kibírni még azt az egy hetet. Menjetek el otthonról, hogy minél kevesebbet legyetek az apóssal együtt.
2015. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha annyira buta vagy, hogy inkább szenvedsz a gyerekeiddel együtt, akkor megérdemled.
2015. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
A férjed miért nem tette helyre az apját hogy fejezze be a müsort? Megsiratni a kislány? Az én férj tuti nem tűrné el, ő maga pakolna össze azt ott se lennénk, puffogjon apuka magában. Apósod beteg vagy van valami mentális baja vagy simán tapló vagy nem akarja hogy ott legyetek.
2015. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
És ha megmondanád anyósodnak, hogy nem miatta van, de ti most elmentek, mert nem bírjátok elviselni a férjét, mit szólna?
2015. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Van az a hőség, amikor már mindenki idegesít mindenkit :)

Mondjuk nekem eszembe nem jutna ablakot mosni, még megsértődik azon is, azt hiszi koszosnak gondolom.

Szépen összepakolnék, megmondanám, hogy ez most nem az az idő, amikor szupercsaládként tud működni a dolog,nyűgös a gyerek is, de nagyon szívesen látod őket vendégül, hűvösebb időben. A családom a legfontosabb, a férjed is biztos megérti és melletted áll. Töltsetek együtt magatokban pár napot, ahol nem kell megfelelni senkinek :)

2015. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezen sehogy nem tudsz segíteni, ez a "megszöksz" esete. Nem segít, ha maradsz, ha beszélsz, csak ha felállsz és hazamégy. A saját idegeid is indok, de a lányod végképp. Ismerek ilyen embert, számukra észérvek nincsenek, úgyhogy ne ringasd magad abba a hitbe, hogy a hazamenetel őt megváltoztatja. Nem. De legalább nektek békétek lesz. Ez nem család, ez nem szeretet, ez lósz*r, nem kell elviselni.
2015. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Én a sógornőmmel voltam így. Először majdnem felültem egy vonatra, de végül azt csináltam a hátralévő napokban, hogy takaréklángra vettem magam, nem csináltam semmit és nem szóltam hozzá semmit.A páromnak pedig a fülébe súgtam, hogy remélem nem haragszik, ha soha többet nem jövök el, de most nem rontom el az ő kedvét, és érezze jól magát amíg itt vagyunk. Aztán boldog voltam, hogy hazaértünk és azóta nem beszéltem vele, max. felveszem a telefont és rögtön a férjem kezébe nyomom ha ő hív. Nem vagyok megsértődve, csak nincs erre szükségem.
2015. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván felpakolnám a gyerekeket és hazamennék. Nekem alapvetően fontos, hogy otthon béke legyen, akkor is, ha nem a saját otthonomban vagyok. Nem vagyok mazochista, hogy ott maradjak, ahol nekem nem jó.

A férj maradhat, ha az édesanyjával akar lenni, az érthető. Úgysem tudtok valami harmonikusan együtt nyaralni vagy ilyesmi, ha ordítások folynak...

2015. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
A gyerek az első. Én senki mást nem néznék,és ezt a férjed is meg kell,hogy értse.
2015. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!