Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Teljesen kikészitettek az...

Teljesen kikészitettek az anyósék, a sógornővel! Elég volt! Nem birom tovább! Hogyan lehet ebből az életből kimászni?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdjem újra az életem?
2015. aug. 10. 01:00
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
73%
Mi történt?Ennyiből most így nem tudok segíteni.
2015. aug. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

minden nap újat hoz.

ami elmúlt, azt le kell zárni és nem gondolni rá többé.

2015. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Amikor a családhoz kerültem,egy talpra esett,vidám csinos csajszi voltam.A sógornő keményen féltékeny lett rám,mert vidám,...csajszi vagyok!Kivárták mig feleségül vesz a fiúk,innentől fogva nem volt megállás a sok gonoszságból,rosszindulatból!Ennek már 14-ik éve.
2015. aug. 10. 01:17
 4/21 anonim ***** válasza:
61%

És velük élsz, vagy a férjeddel?

Ha a férjeddel minden rendben, akkor semmi gond.

Ha mégsem, akkor ideje felvenni a nyúlcipőt és élni kezdeni. Boldogságot neked! :)

2015. aug. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkármit csinálok,v nem csinálok,mondok,vagy nem mondok,soha nem jó semmi!Mindig lelki terrorban élek,attól félve,h most megint mit csinálok rosszul,mi nem lesz jó nekik.Pedig nem vagyok egy lusta,koszos,..feleség,anya!Nem csavargok!Majdnem 7évig én pucoltam uttánuk,minden házimunkát megcsináltam az egész bandára!A házunkat amikor felépitettük,a földet én hordtam az alapba,én kevertem a betont,én gletteltem,és festettem a belső falakat,a kis kert,nagy kert,plusz a beteg gyermekemmel is foglalkozni ezt teljesen egyedűl.
2015. aug. 10. 01:30
 6/21 A kérdező kommentje:
Szerencsére már nem élünk egy háztartásban!De amig ott éltünk,maga volt pokol!14-16fokos házban voltam a pici gyerekemmel,villanyt,rádiót,tv-t lekapcsolták tőllünk.Majd csak este felé fütöttek,amikor haza ért a banda.Pedig havi 30-40ezer forintott adtunk nekik,pedig még a konyhába is vásáróltunk ezt azt!Sogornőék dugiba jártak enni a spejz,es konyhában,azt is rám fogták,h én ettem meg!Azért voltam 44kg,annyirra lefogytam az idegtől,ök meg a közel mázsás súlyukkal ártatlanok voltak mindig.
2015. aug. 10. 01:44
 7/21 A kérdező kommentje:
De sajna túl messze nem kerültünk töllük!Mindig tudnak mindent,h mit,és meddig csinálok!Megy a kukucs,és a fülezés!
2015. aug. 10. 01:48
 8/21 anonim ***** válasza:
15%
minek költöztél a nyakukra én nem sajnálom az ilyen ingyen élöket
2015. aug. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
bocs ,hogy ezt írom ,de te vagy a balek.
2015. aug. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Senkitől nem kértem,hogy sajnáljon!!!!!!!!!

Csak JÓINDÚLATÚ tanácsot kértem,semmi mást!!!!!

2015. aug. 10. 03:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!