Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon ciki, hogy nem adtam...

Nagyon ciki, hogy nem adtam neki semmit születésnapjára?

Figyelt kérdés
Nemrég volt barátom édesanyjának a születésnapja (nem anyósóm még, 9 hónapja vagyunk együtt párommal).. és születésnapja után majd' 3 hétig nem találkoztunk, csak a tegnap, így nem kapott tőlem semmit. Utálni fog ezért? :(
2015. aug. 24. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Miért kéne ajándékot adnod? Nekem valóban az anyósom, 5 éve vagyok együtt a fiával, egy éve házasok vagyunk, de nem adtam neki soha ajándékot születésnapjára.
2015. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Ő egy udvarló, vagy együtt éltek? Utóbbi esetben illett volna legalább felhívnod, és telefonon gratulálni. Együtt élő párok nem szoktak külön ajándékot adni (mi legalábbis nem), egy sima együttjárásnál meg szerintem nem sok közöd van a fiú szüleihez. Én sose kaptam ajándékot a lányom udvarlóitól, és én se adtam annak idején, de az a múlt században volt.
2015. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem. De felköszönteni illik. Legjobb telón aznap, vagy a fiâval üzenni, hogy mindenképp adja át. Vagy utólag is jó. Ajándék nem kell. Ha már hosszabb ideje vagytok együtt, akkor is elég egy jelképes. Pl. egy szál virág.
2015. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
1-2hónap után is illik venni valamit... legalább egy tábla csokit... nem hogy még 9 hónap után...
2015. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem élünk együtt, csak járunk..


én speciel hülyén éreztem volna magam, hogy 3 héttel a szülinapja után odaállítok egy csokor virággal...

2015. aug. 24. 17:14
 6/8 A kérdező kommentje:
és telefonon és neten is felköszöntöttem, az nem maradt el :)
2015. aug. 24. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 10 éve van anyósom, de csak egyszer köszöntöttem, mivel ő tutira tudta, mikor van a szülinapom, de még csak le se köhögött, onnantól én se. Sosem hiányolja, így van béke.
2015. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ditta323 ***** válasza:
68%

Én sem adok semmit anyósnak boldog szülinapon is csak akkor ha a férjem felhívja, mivel az unokájának sem hozott semmit mióta megszületett se születésekor, se karácsonykor, se húsvétkor....

Ja és én nem beszélek vele csak akkor mikor itt vannak vagy mi ott. Nem érzem rá a késztetést, és így nincs vita. Férjem is csak akkor beszél vele, ha ő hívja, de ő is úgy ha szólok neki :D

2015. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!