Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom ajándékba ígérte...

Anyósom ajándékba ígérte néhány műszaki cikkünket az új párja lányának. Tényleg oda kéne adnunk?

Figyelt kérdés

Kb fél éves laptopról és két okostelefonról van szó (6-7 hónaposak).

Anyósom 3 hónapja jár a párjával, annak van egy 25 éves lánya. A lány nem dolgozik, nem tanul. Kényelmes neki hogy otthon apuci eltartja. Elromlott a telefonja, és az asztali gépe is "lassú" már.

Anyós persze kapott az alkalmon, és hogy bevágodjon, neki ígérte a mi cuccainkat.

Minket meg sem kérdezett. Ma jött az sms, hogy pénteken jönnének a lánnyal a holmikért.


Anyós új párját egyszer láttuk, a lányról csak 1 képet láttunk az interneten.


Hívhattok anyagiasnak, de én nem szívesen adnék oda semmit.

Az én unokahúgomnak is szüksége lenne laptopra, igaz ő megdolgozik érte. Másnak meg csak úgy az ölébe hullhat?


2015. szept. 2. 16:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elküldeném a jó büdös fenébe a kedves anyóst. :)
2015. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kéne odaadnotok? Mi kóze a ti dolgaitokhoz? Ugy hajtanám el a búsba,hogy a lába se érné a földet
2015. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Sógornőmék gyerekének szívesen odaadtuk volna, sógornőm mondta, hogy az ő gyerekük használt laptopot nem fog használni.

(Semmi baja nincs, de én a munkahelyemtől kaptam egyet, és a sajátom felesleges)

2015. szept. 2. 16:50
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha anyós vette őket, akkor megteheti, hogy odaadja másnak. Ha ti, akkor mi a kérdés? Ki lenne az a marha aki önként odaadja egy vadidegennek a cuccait?
2015. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%

Anyós osztogassa a saját dolgait.


Az nem anyagiasság, ha nem adjátok oda, viszont hatalmas lúzerség, ha igen.

2015. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

És mindezt sms-ben jelentette be? Van bőr a képén. Írj neki te is egy sms-t, hogy x Ft lesz összesen.


Biztosan nem adnám neki így, nem is értem, hogy gondolja, más cuccait csak úgy odaígérni valakinek?...

2015. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
Ja, hogy anyós tudta, hogy sógornő gyerekének oda akartátok adni, de ők nem fogadták el. Így már azért kicsit más a dolog állása, viszont továbbra sem értem, hogy gondolta, hogy bárkinek csak úgy odaadnátok.
2015. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Anyagias? Esetleg anyós az anyagias.

Én nem adnám neki oda akkor sem, ha tőle kaptátok volna.

Tied, neki semmi köze hozzá. Ha fizet érte akkor vigye, de csak úgy? Felejtse el. Írd meg neki sms-ben, hogy "bocsi, már eladtuk"...

2015. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az lesz a legjobb ha azt hazudjuk, hogy el akarjuk adni x összegért, és van rá vevő..
2015. szept. 2. 16:58
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne adjátok oda,ne legyetek buták :)

Anyós meg a többi gondoljon amit akar.

2015. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!