Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ez? Valaki segitene...

Normális ez? Valaki segitene hogy mi a helyes döntés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal,18éves. Én 26 éves vagyok,és már nagyon szeretjük egymást együtt szeretnénk lenni de a lány szülei nagyon féltik őt és nem engedik hogy kettesbe legyünk még.. Aztmondták hogy előbb szeretnék megismerni a családomat de anyukám még a lányt sem ismeri egyértelmű h először őis a lányt szeretné megismerni de a lány szülei makacsak.. Szeretnék tudni milyen családba fog élni a lányuk amit én megis értek na de hát azért elsősorban végtére csak rolunk van szó kettőnkröl és előbb a lanynak kellene bemutatnom a csaladomat nem pedig az ő szüleinek.. Hiába lesz ott a lány is az nem olyan neki sem,nekem sem,és az én családomnak sem. Tudna valaki segiteni h ebben a helyzetben mi a helyes? Kicsit meg torpantam.

2015. szept. 3. 14:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
jaj de cuki magatokhoz költözteted a lányt?
2015. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Még egyenlőre csak bemutatni szeretném őt. De egyenlőre csak őt!
2015. szept. 3. 14:19
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Hát akkor vidd haza a lányt bemutatni? Vagy csak megdugni szeretnéd?
2015. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

akkor mi a tököm a kérdés.

hazaviszed: íme gizi a bnőm. csókolom csókolom és kész.

anyukát még szépen leállítani, hogy nyugi van. ,mondjuk ez a lány dolga lenne, de ugye ő még kicsi

2015. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
33%

Ez szerintem túlzás a szülei részéről.

Meg nem is értem. Ha az ő szülei kedvelik a ti szüleiteket, akkor adnak engedélyt a szexhez? :D

2015. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ugy értem hogy még nem engedik hogy mi összejojjünk.. Csak akkor fordulhat komolyra a kapcsolatunk ha ők meg bizonyosodtak róla h jó helyre kerül a lányuk..
2015. szept. 3. 14:28
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán értem,hogy a lány szülei miért ragaszkodnak ahhoz,hogy a te szüleidet megismerjék? nem elég,hogy téged ismernek a szülei és látják,hogy nem vagy egy drogos börtöntöltelék,szóval bátran elengedhetik veled a lányukat? egyébként nem tudom hogy vagy vele,de nekem nem nagyon tetszene,akármennyire is szeretem a lányt,hogy ennyire a szüleinek van alá rendelve. 18 évesen már lehet annyi szabad akarata,hogy ha a fiújával akar lenni akkor vele van..persze a szülők tartják el,addig lehet beleszólásuk,de én nem engedném,hogy ennyire durván szabályozni akarjanak..
2015. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Ha jártok, akkor kötelező örökre együtt maradnotok? Vagy mi az, hogy hozzátok kerül? :S
2015. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok

ha ennyire ezen múlik a családi béke,meg hogy engedjék a lányukat nyugodt szívvel, akkor egyik hétvégén főzzetek otthon a kertben egy slambucot. legyenek otthon a szüleid és hívd át a lányt meg a szüleit. így mindenki megismer mindekit és mindenki boldog. bár én tényleg feleslegesnek tartom pár hét,vagy hónap után bemutatni a szülőket egymásnak.

2015. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%

:D

akkor talán ideje egy felnőttel kezdeni.

bnőd egy nulla, hogy nem áll ki magáért

2015. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!