Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok titeket mennyire...

Anyósok titeket mennyire zavar ha menyetek nem kel hajnalban minden reggel úgy ahogy ti?

Figyelt kérdés
Persze azoknak szól a kérdés akik egy háztartásban élnek.

2015. szept. 6. 08:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez ember típus függő. Egy "hippi" anyós nem fog ezért szólni! De egy olyan ember aki egész életében a rendet és rendszerességet szerette netán mindig korán kelt, lehet elvárja másoktól is ugyanezt....
2015. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Akkor kel, amikor kedve tartja, hét végén sokszor alszanak délig is, de fáradtak, aludjanak csak.
2015. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nos, nálunk én kelek 5kor, anyós meg 9 kor. Abszolút nem zavar, sőt. Örülök, hogy addig se látom.
2015. szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ti mint anyósok a menyeteket gyerek ként kezelitek vagy ugyanúgy felnőtt embereként mint ti is vagytok a sok év különbség ellenére, hagyjátok kiteljesülni őket vagy megszabjátok mi a tenni való a saját házatokban?
2015. szept. 6. 08:42
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Engem az zavarna, ha a menyem velem lakna, nem az, hogy meddig alszik.
2015. szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

1. ne lakjanak már az én nyakamon

2. ha mégis muszáj, aludjanak csak, nem szólnék

3. de nem is járkálnék kssban, hanem végezném a dolgom, ha felébred rá, az ő baja

2015. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem az ilyen kérdéseket... Mit számít, hogy más anyósa milyen? Ha te nem állsz a sarkadra a sajátoddal szemben, akkor földughatod a s_eggedbe, hogy tudod, hogy a Kati anyósa egy tündér.
2015. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

6!

Na és amikor az anyós lakik a menyasszony "nyakán "?

2015. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Aki megszokta, hogy hajnalba kell, az inkább örül, ha a többiek tovább alszanak, mert akkor senki nem akadályozza őket a munkájuk haladásába, és senkit nem kell kerülgetni pl. egy felmosásnál. Ha sokáig alszanak, akkor mire felkelnek addigra ő végez, a saját tempójában a napi teendőivel és több ideje jut a családjára, mint ha napközbe, örökké pakolászna.
2015. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk ott laktak az öcsémék a feleségével 3 évig. Ők tovább aludtak hétvégén, meg elmentek este haverokkal stb. Anyámmal mi ketten főztünk, többit beosztottuk, tulajdonképpen az öcsém felesége nálunk tanult meg főzni is, de nagyon szeretjük, kedves, okos lány. Akkor még nem volt gyerekük és nem volt létszükséglet sem a felkelésük, minket ez nem zavart. Se anyám, se engem.
2015. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!