Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mért nem akarnak a fiatalok...

Mért nem akarnak a fiatalok elköltözni a szülőktől akkor sem, ha a költözésnek nincs anyagi oka. Sőt babát is akkor akarnak, majd ha elmentem nyugdíjba! Mért nem értik meg, hogy én a nyugdíjas éveimet nem cselédként szeretném leélni?

Figyelt kérdés

Nagy házunk van, de nem kétgenerációs.

A saját szobájukon kívül, semmihez hozzá nem nyúlnának.

Vasárnap 11 órakor kelnek, délben beviszik a szobájukba az ebédet, majd mikor én már rég végeztem a konyhába, du. 3 órakor kihozzák a koszos edényeiket a mosogatóba, de soha el nem mosnának semmit.

Volt már, hogy szóltam, de vita lett belőle, így inkább hallgatok.


2015. nov. 7. 10:14
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%
Inkább ne főzz. Inkább hagyd ott amit kivisnek. Inkább ne takarítsd csak a saját szobád, és főleg ne moss rájuk. Ha elköltöztek majd hívsz egy takarítószolgálatot. Nem vagy a cselédjük. Öcsém és a felesége is ezt csinálta egy ideig anyámmal, aztán miután ezeket betartotta elköltöztek a nagymama házába ahova eddig is mehettek volna. Kitartás. A lényeg, hogy ne csinálj semmit sem. Tévét vidd be a szobádba ott tévézz, egyél stb. Ha dolgozni jársz ott ebédelj, vacsorát vidd be a szobádba, de a frizsidert ne töltsd fel. A lényeg, hogy ne vegyél ételt se mosóport se, vegyél mosókapszulát, azzal kimosod a saját ruháid de ne kint tartsd a fürdőben vagy a mosókonyhában hanem vidd be a szobádba.
2015. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%

"így inkább hallgatok"

Rossz nevelés, és tűrés következménye.

2015. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
Talán (életre) nevelni kellett volna őket.
2015. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Költőnő? ***** válasza:
98%
hát de ha nem szólsz nekik nem fog változni semmi. Látod, h eddig sem esett le nekik
2015. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
91%

Egyszeru vasarnap szepen elmesz kirandulni vagy templomba es szedvicset eszel.

Hagy fel a martir szerepel ereztesd a fiatalokkal hogy az o eletuket maguknak kell elniuk.

A cseled magat teszi cseledde

2015. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Se nekem, se a férjemnek nincs lehetősége, hogy a munkahelyén egyen, így főznöm kell.

Ha nem takarítanék, a férjemnek előbb feltűnne a kosz, mint a menyemnek :)

Szeretem a fiamat is és a menyemet is, ők is szeretnek, addig míg mindent megcsinálok, ha nem tenném, akkor én lennék a gonosz anyós, aki még arra sem képes, hogy elmosogasson.

De meddig mehet ez így?

Olyan jó lenne végre kettesben a férjemmel.

Minden másnap főzni, és nem utolsó sorban nem kellene végignéznem, hogy egész nap a tv és a számítógép előtt fekszenek, aztán este meg buli, haverok, mozi, gyorsétterem stb.

2015. nov. 7. 10:39
 7/39 anonim ***** válasza:
96%
adsz nekik 2 hónapot költőzésre és addig is szeded a lakbért meg a kaja- és rezsidíjat, illetve ha nem mosogatnak, akkor még azt is felszámolod, ennyi
2015. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha csak sopánkodsz meg a kifogásokat keresed arra hogy miért nem lehet őket kipaterolni, akkor meg is érdemled, hogy a nyakatokon lógjanak. Te is ugyanolyan életképtelen vagy, mint a gyereked, nem csoda, hogy olyan lett, amilyen.
2015. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Költőnő? ***** válasza:
93%
szted az milyen szeretet, h vki addig szeret, míg a cselédje vagy?
2015. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Hogy rakjam ki őket, úgy, hogy nem lesz belőle sértődés?

Vagy ne is álmodozzak ilyenről, mert mindenképp harag lehet csak a vége?

2015. nov. 7. 10:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!