Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha a párom egész...

Mit tegyek ha a párom egész családja megvan rám sértődve mert csak a páromnak vettem ajándékot?

Figyelt kérdés
Még tanulok nincs keresetem. Nyáron dolgoztam valamennyit abból maradt egy kis pénzem de sajnos azt is el kellett költenem mert biciklivel elestem és letört az első fogam. Mondtam mindenkinek hogy semmit se vegyenek meert nem tudom viszonozni erre természetesen mindenkitől kaptam és a kedves anyós jelölt fel van háborodva hogy mennyire bunkó vagyok. Most komolyan nem értem hogy mit tudtam volna csinálni. Szerintetek? (Bocsi a helyesírásért telóról vagyok) 19/L
2015. dec. 28. 16:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
nem várnám el ezt se tőled, se a gyerekemtől nem várom el, se amíg tanul se később. Nekem ez nem fontos. A barátodnak kellene elbeszélgetnie a szüleivel.
2015. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Én sem szoktam venni, csak a barátomnak, de nem szoktak emiatt megsértődni. Megértik, hogy nincs keresetem, mert még tanulok.
2015. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Fura családja lehet a párodnak, ha a szeretet ünnepében az a legfontosabb számukra, hogy mit kapnak, vagy mit nem. Elgondolkodnék rajta, érdemes-e csatlakozni ehhez a családhoz.
2015. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A barátom azt mondja hogy ne foglalkozzak velük mert szerinte ez most csak egy jó téma most van miről csámcsogni. Szüleim meg azt hogy ezen egy ép eszű ember nem sértődik meg úgy hogy ne akarjak nekik megfelelni mert úgy se fogok.
2015. dec. 28. 16:30
 5/26 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén hogy a családot nem kedvelem de a páromat nagyon szeretem már 3 éve együtt vagyunk semmi probléma nincs hála Istennek. De egyszerűen nem értem hogy egy ilyen rendes embernek hogy lehetnek ilyen rokonai.
2015. dec. 28. 16:34
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

Ne törődj vele,normális ember nem sértődik meg ilyenen.

Fóleg hogy nincs is kereseted mégis miből kellett volna venned bármit is?! És előre közölted hogy Nem tudod visszonozni.

2015. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem elég primitív, hogy elvárja hogy ajándékot vegyél neki, több helyzetből is nézve.
2015. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Nehezen tudom elképzelni a szitut. Hogy történt? Átadtad a barátodnak az ajándékát, és az anyja kiverte a raplit? Vagy?
2015. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
44%
Én örültem volna ha kaptam volna valamit, de semmilyen negatív hatása nem lett volna annak sem, ha nem kapok.
2015. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Úgy volt hogy a nagyszüleihez mentünk tegnap az egész család és ott volt az ajándékozási rész puszi puszi stb.. ott mindenki csak mosolygott semmit se szólt és onnan a barátomékhoz mentünk, ők kocsival én biciklivel. És mondta a barátom hogy az anyja már a kocsiba hisztizett hogy kár volt hívni engem mert hogy én egy szemét vagyok és mindenkit megbántottam. Amikor odaértem hozzájuk az anyja elkezdett kiabálni hogy hogy képzelem ezt mégis meg hogy többet a büdös életbe nem mehetek sehova velük mert nem tudom az illemet a barátom meg ott csitítgatta én meg megfordultam és hazajöttem a barátom meg utánam jött és vigasztalt meg mondta hogy az anyja már az egész rokonságot felhívta akik ott voltak hogy milyen szemét vagyok stb
2015. dec. 28. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!