Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért csak velem ilyenek...

Miért csak velem ilyenek anyósomék? Mindenki tegezheti őket.

Figyelt kérdés
Anyósomat mindenki tegezheti csak nekem nem ajánlotta fel.6éve vagyok együtt a paromml 3hónapja házasodtunk össze.4 hós kismama vagyok.nem rossz a kapcsolatunk anyóssal.férjem tesvére összejott egy csajjal 1hónap mulva teherbe esett 5 hónapos terhes volt amikor elöször találkozott anyósékkal ís az első pillanttól fogva tegezi őket,meg a lány testvére barátja is.ők2 éve vannak együtt.szerintetek mi lenne ha " véletlenül" letegezném.nagyon bánt.

2016. jan. 30. 11:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%

Nővéremnek is ez volt az anyósával. Mostmár kb 5 év után nagy kegyesen megengedte neki, hogy tegezze, de ugyan ez volt, hogy a barátja bátyjának a csaja kb 1 hónap után tegezte, ő meg évek múltán se. Náluk amúgy tuti az volt az ok, hogy a barátját nem ajnározták a szülei, a bátyja meg a kis kedvenc volt..

Türelem és kitartás, próbálj nem rágódni ezen!

2016. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Lehet tényleg nem ér annyit,hogy ezen rágódjak.csak nem kellemes,hogy ez egész rokonságot tegezem ismerem,és pont őket nem.aa többiek meg első szóra.
2016. jan. 30. 12:34
 3/27 anonim ***** válasza:
46%

egyszerű. Nem fogadtak el családtagnak. ennyi. Nálunk is ez volt. Én aztán közöltem, felnőttként ismertek, meg nem fogom tovább magázni őket, mert ez neveletlenség amit művelnek. Persze csak a férjemnek mondtam, hogy feltűnt, hogy a tesója sokadik pasijának ajánlják fel első taálkozáskor a tegezést, nekem meg még gyerekkel se hogy feleség vagyok? a férjem szólt nekik. nagy szbadkozva anyós elnézést kért,h gy neki ez eszébe se jutott... Aztán elkezdtek kiderültni egyre durvább dolgok. Végül közölte a férjem, jobb ha megszakítjuk a kapcsolatot, semmi keresnivalónk ott, én meg nyugodjak meg, semmit se tettm, esélyem se volt sose. Kár volt erőlködnöm és kaparni.


Megszakadt a kapcsolat, azóta nyugiban élünk:) És nincsenek olyan gondjaink, hogy azon gondolkodunk, most mi értünk félre valamit, vagy mi van?


Szóval magyarázhatja az ember az ilyet, de felesleges. vannak egyértelmű jelzések, ez is egy olyan, hogy egyik tesó párját egyből tegezik, a másikét meg évek múlva se... Hagyjátok őket lógva és tojjatok rájuk. éljetek boldogan és önállóan. Vannak ilyen szülők is.

2016. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) szerintem férjemnek 1 hónapja tűnt csak fel ez az egész.nekem már elég rég.De ő meg mintha észre se venné az egészet.Pedig ha mindenki együtt van feszengve beszélgetek mert még én szégyenlem,hogy Velem ilyenek mikor én vagyok a legrégebb óta a családjukba.de lehet azlesz,szarok rá vagy fogom magam és letegezem énis...Mindkét tesójának a párjávl egy idősek vagyunk.
2016. jan. 30. 13:31
 5/27 anonim ***** válasza:
54%
ez van ha 2 család összeütközik, én is mostanában fogtam fel (2 év után), hogy le vagyok ejtve. Sógoroméknak sose mernek nemet mondani, mi meg programot adtunk ajándékba és konkrétan hülyének lettem nézve(mackóruhában vártak minket ergó eszük ágában sem volt elindulni) ekkor jöttem rá, hogy a sógorom felesége aki hisztérika jobban a család tagja, mint én mert másodszorra játszották ezt így el velem:( De a te férjed legalább látja, az enyém nem akarja, mert iiimádja az apját, nem mondja hogy nincs igazam csak látom rajta hogy konkrét fájdalmat okoz neki ha csak belegondol, hogy a tesója a kedvenc és nem ő (de legbelül ezt nagyon is jól tudja). Neked legalább nem kell ezután jópofiznod, nem úgy mint nálam mindig mehetek mosolyogva miközben tudom, hogy SOHA nem leszek elfogadva.
2016. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
21%
Most nem azért,de szebb okosabb leszel vagy gazdagabb ha tegezed őket?Az meg a legnagyobb pofátlanság csak ugy letegezni őket.Tudjál róla nekik kell felajánlani,ha nem akkor NEM.Normális ember ilyenből nem csinál gondot magának.ja asszony vagy,és kismama.Nagy ügy.Mással is megtörtént ám ez már:))Lehet nem véletlen nem ajánlották fel....
2016. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Lehet a férjed a kedvenc, s Te elvetted anyucitól, így áll bosszút.Nálunk legalábbis ez volt.Az első menyét(a férjem első feleségét) sikerült is elüldöznie.Én most karácsonykor szakítottam meg velük a kapcsolatot,a gyerekem miatt.A sógorom gyerekei gúnyneveken szólítjk a nagyit,bármit csinálhatnak.Az enyém csak nagyinak hívhatja (a gyerek korábban mondta neki,hogy mama).Karácsonykor pedig a kisfiam kiszaladt a konyhába,véletlenül kiborított egy pohár colát,és megütötte.Na,én ekkor befejeztem a kapcsolattartást vele.
2016. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Igazad van,nem leszek szebb se, okosabb se...De attól még eshet szarul ha.Mintha lenéznének vagy kevesebb lennék mint a többiek.ja és soha nem adtam okot rá,hogy igy viselkedjenek velem.Mindig tisztelettúdó vagyok/voltam velük,de senkinek nem kellemes egy olyan családba lenni ahol mindenki mással jobb a kapcsolat mint velem.
2016. jan. 30. 19:10
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

Én is így voltam az exem szüleivel. A bátyja nője még a nagyszülőket is tegezte, én a szülőket se. Magamtól egyszer elkezdtem, nem szóltak érte, de hiába lett unoka, én nem voltam családtag (a bátyja esküvőjére hitelt vettek fel, velünk közölték maguktól, egy fillérrel nem fognak beszállni, nem lesz itt semmilyen esküvő. Közben a 8 hónapos gyereket fogtam a kezemben, 7 éve voltunk együtt akkor.)

3 éve szétmentünk (10 év után), örülök, hogy azóta nem kellett velük találkozni, hála a jó Istennek.

2016. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Azt azért halkan megjegyzem, hogy ha anyósod tegez téged akkor az felnőtt emberek között egyenértékű azzal hogy felajánlotta a tegezést. Megjegyzem egy ferfinek korra való tekintet nélkül csak a hölgy ajánlhatja fel a tegeződést.
2016. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!