Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak én voltam ilyen szerencsé...

Csak én voltam ilyen szerencsés? Tiszteltem és szerettem az apósomat és anyósomat is, legalább annyit kaptam tőlük (anyagiakban és támogatásban, segítésben is), mint a saját szüleimtől.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

A Gyakori Kerdesek oldalon, az anyos-apos topikban az emberek problemas helyzetekre keresnek megoldast. Ezert tunhet ugy, hogy mindenkinek gazos az anyosa-aposa.

Akiknel minden rendben, azok minek irogassanak ide? Es mit? ''Ugye milyen jo nekem?'' stb?

2016. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Jól van, ügyes vagy.

Így tovább.

2016. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerencsésnek mondhatod magad, mert ritka a jó anyós-vő vagy anyós-meny kapcsolat. Hol az egyik fél, hol a másik fél, hol meg egyik sem alkalmas rá.

Nyilván nem csak és kizárólag te vagy ezzel így, biztosan vannak még rajtad kívül néhányan, akiknek ilyen szerencse jutott, és alkalmasak is voltak élni ezzel a helyzettel és vigyázni rá.

De ahogy az első írta, ha nincs probléma, nincs miben segítséget kérni, panaszkodni.

2016. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Az apósommal remekül kijöttem, pedig nem volt szegény egy könnyű természet, de engem szeretett. Az anyósomra se mondhatok igazán rosszat, tiszteltem, mert intelligens módon meg lehetett oldani vele bármilyen nézeteltérést, véleménykülönbséget. Túlzás lenne állítani, hogy szerettem is, de megsirattam, amikor elhunyt, és azt gondolom, szerencsés vagyok, hogy ő volt az anyósom.
2016. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Én is szerettem az anyósomat, apósomat már sajnos nem ismerhettem meg.
2016. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Pedig az egyesnek igaza van, nem értem a lepontozását.

A valóságban sokkal több a jó anyós-meny, após-meny kapcsolat (jelentem, a miénk is az), mint gondolnánk, csak azokról nem beszélünk, mert minek. A problémás helyzetek, kapcsolatok a figyelem középpontjába kerülnek, hiszen foglalkozni kell velük, míg a rendben lévőkön nem agyalunk, nem emlegetjük feleslegesen.

2016. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerencsés vagy, örülj neki. Az én anyósom és apósom nem ismeri a 4 éves unokáját. Nekem mondjuk nem hiányoznak, de a férjemet sajnalom nagyon a családja miatt.
2016. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár már elváltam a ferjemtol, de az anyósommal a mai napig nagyon jó viszonyba vagyok. Sűrűn megyünk együtt vasarolni és kávézni.
2016. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is szerencsés vagyok. Igaz én az anyósommal a nyelvi nehézségek miatt nem tudok egyedül beszélgetni (a párom anyai ágon olasz) bár igaz még csak a menyasszonya vagyok a páromnak :) De ők is rengeteget segítettek és ami a legjobb, hogy a zűrös múltam ellenére is elfogadtak.
2016. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Azert eszrevettetek, hogy mult idoben beszel roluk?! Tehat mar nem elnek. Hat ugy konnyu...
2016. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!