Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az "anyósom-apósom" paraszt!...

Az "anyósom-apósom" paraszt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt a párommal, igazi anyuci pici fia, az a véntyúk állandóan hívja, vagy smst ír neki, hogy mit csinál, menjen ide-oda vagy menjen haza takarítani (hozzá teszem a párom ugrik egyből)

Én nagyon sokat segítettem a családjának, anyagilag is, mégis bunkón viselkednek velem, jelenleg 3 hónapja, hogy kitiltottak maguktól, mert veszekedett velem a párom és leszidtam, hogy ahelyett, hogy velem így veszekszik a munkahelyén nyissa ki a száját (az volt a vita tárgya, hogy töketlen és hagyja, hogy csak úgy vonjanak a fizetéséből) drága após meghallotta mindenféle gazdag ringyónak elhordott és megmondta, hogy takarodjak innen (abban a hitben élnek, hogy eszem a fiúk pénzét....vicc mert 2szer annyit keresek,minek kellene nekem)

És ha ez sem lenne elég a párom távoli rokonai is tudták már ezt és egy hete felhívtak, hogy sajnálnak engem próbáltak megvédeni, de tényleg jobban teszem, ha elkerülöm, őket és majd a párom jön inkább hozzánk. Ezzel csak az a baj, hogy ő 3 műszakban dolgozik és 40 perce lakunk egymástól így neki az tényleg nagy fáradtság, hogy munka után még bringára üljön.

A szüleim teljesen kiakadva állnak ezekelőtt és nekik pedig zavaró, hogy a párom nem áll ki mellettem és ennek hangot is adnak. Elég nagy a baj, vicc, hogy nem tudunk találkozni sem

Mit tegyek? 22l



2016. ápr. 5. 18:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Keress olyan férfit aki olyan életszínvonalon él mint te !
2016. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem férfi. Nem sokra mennél vele, ha férjet vagy apát szeretnél belőle gyúrni.
2016. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Belül érzem, hogy nem egy erős jellem, és hogy ebből nagyobb baj lesz később, de nagyon szeretem, és elég elszomorító, hogy itt közben olvastam mások kérdéseit és vannak hasonló szituációk :((
2016. ápr. 5. 18:51
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
És ő most mire kell neked?inkább az anyját válassza helyetted.azok meg kitiltottak.ne foglalkozz ezzel a bagázsal.
2016. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Apósék kitiltottak tőlük, tehát oda nem mehetsz, gondolom nem is szeretnél. Szervezzétek meg így az életeteket, a pasid járjon át hozzád, 40 perc nem sok utazási idő. Az már másik kérdés és neked kellene rajta elgondolkodni, hogy ilyen fiú kell-e neked, aki mindenért ugrik az anyjának, téged pedig meg sem véd a szülei előtt.
2016. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy ilyen érzékkel tudok pasit választani, mind a 3 hosszú kapcsolatomban volt valami fura a szülőkkel o.o
2016. ápr. 5. 18:56
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Itt nem a szülőkkel van a gond, hanem a pasiddal
2016. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
36%
Nincs probléma még csak 22 éves vagy,ha van pénzed is vegyél egy normálisat aki nem az anyjával alszik.
2016. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Itt nem a pénzen van a hangsúly, a párom egy gyárban dolgozik én pedig vezető vagyok, nekem semmi problémám azzal, hogy más beosztásban vagyunk, neki legalább ha letelik a munkaidő akkor úgymond pihenhet, én pedig kénytelen vagyok este 10kor is felvenni a mobilt.

Szóval nem tetszik a pénzelős beszólásod

2016. ápr. 5. 19:04
 10/27 L.G.84 válasza:
3%
Szerintem a probléma azzal van hogy még fiatalok vagytok,majd eljön az idő mikor örülni fogsz anyuci pici Fiának,de addig szerintem lépj tovább!
2016. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!