Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Valóban igaz az, hogy ha nem...

Valóban igaz az, hogy ha nem fogadnak el az anyósomék, akkor a gyermekemet sem tudják szeretni?

Figyelt kérdés
Vannak rá jelek, h nincs minden rendben, főleg, mikor a többi unokával együtt van a gyermekem a nagyszüleinel.

2016. ápr. 17. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem igaz. Engem sosem fogadtak el anyósomék, és ezt meg is mondták. Viszont a fiamat vagyis az unokájukat imádják.
2016. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem igaz. Engem sosem fogadtak el anyósomék, és ezt meg is mondták. Viszont a fiamat vagyis az unokájukat imádják.
2016. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Nem igaz. Engem sosem fogadtak el anyósomék, és ezt meg is mondták. Viszont a fiamat vagyis az unokájukat imádják.
2016. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Az én meny jelöltem,nagyon megutáltatta magát.Az eszemmel tudom,ha netán lesz gyerekük az a gyerek nem tehet róla olyan az anyja amilyen.De bevallom a hátam közepére se kívánok unokát tőle.Azt is tudom,ha lesz felhasználja majd arra avval zsaroljon nem láthatom,és el is fog követni mindent én legyek a mumus.csak nem tudja nem leszek rá vevő.Na akkor fog meglepődni.nem azért nem fogadtam el,mert a fiam..nálam nincs anyuci pici fia.Ez a nő gyárilag nem normális. .
2016. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
És tessék mondani, mégis milyen embert nevelt, ha az "gyárilag nem normális" nőt választ, aki előre készül, hogy a majdani unokával zsaroljon? Nyilvánvalóan a párja áldásával ugye... valami abban a családban nagyon durván kisiklott.
2016. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves4.! Köszi a hozzászólást!
2016. ápr. 17. 18:38
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Kerdezonek:

Engem sem fogadtak el ex anyosomek, az unokat viszont szeretik. Nem tartom veluk a kapcsolatot. Az exem reven viszont latjak az unokajukat. Sok anyosnak nincs annyi esze, hogy belassa, hogy az unoka erdekeben (vagy hogy lathassa az unokat) jo kapcsolatra kell torekedni a mennyel.

4-esnek: Miert nem kedveli a menyet? Miket csinalt?

2016. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi, és igazad van!
2016. ápr. 17. 19:33
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem akár milyen is az unoka anyja ,arról nem a gyerek tehet.Szerintem nem igaz,hogy a gyereket sem lehet akkor szeretni.4-nek csak annyit,hogy mindent elkövet,hogy ne legyen unokája...Nem igazán van köze hozzá ha a fia szereti,és az unoka sem tehet majd róla ,hogy a családban ekkora a feszültség.Az unoka a fiuból is lesz,és a fiának hogy fog esni ,hogy a gyerekhez nem ragaszkodik,aki mellesleg teljesen ártatlan tündér lesz lehet...Az ilyen soha nem értettem meg,és nemis akarom megérteni elfogadni.
2016. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Én az unoka szemszögéből látom: anyukám beszélő viszonyban sem volt az apai nagyszüleimmel, de minket, unokákat imádtak. Akkor nem tűnt fel, csak utólag visszagondolva, hogy például amikor karácsony vagy húsvét másnapján átmentünk a nagyszülőkhöz, anyának mindig épp fájt valamije, ami miatt nem tudott velünk tartani, mert le kellett pihennie.
2016. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!