Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan haragszik a férjem,...

Jogosan haragszik a férjem, hogy én nem készítettem az ő anyjának is ajándékot anyák napjára? :o

Figyelt kérdés

Anyumnak mindig keszítek valami személyes ajit anyák napjára.


Tegnap keszült el, mutattam a férjemnek, és annyit böffentett rá, hogy és az én anyám?

Hát, mondom gondolom majd neki te intézed az anyáknapi ajit, mégis a te anyád...

De nem jól gondoltam, szerinte, mivel tudom hogy neki ilyen "szarokhoz" se kedve, se türelme, illett volna az ő anyjának is csinálnom valamit...



2016. ápr. 30. 09:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%
dehogy, nem a te anyukád!!
2016. ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem se jogos, nem a te anyád.
2016. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
93%
Miért nem vesz virágot?
2016. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
22%

Mind a ketten hibáztatok. Először a férjed, hiszen tudja magáról, hogy "ilyen szarokhoz se kedve, se türelme", és megkérhetett volna szépen, hogy készíts az ő anyukájának is.

Másodszor te, mert tudod róla, hogy "ilyen szarokhoz se kedve, se türelme", így megkérdezhetted volna, hogy készíts e egyet az ő anyukájának is?!

Tudod, a házasságban fontos a jó kommunikáció és egymás ismerése, így elkerülhetőek ezek a konfliktusok.

2016. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem jogos. Ha nincs turelme ilyesmihez,akkor vegyen egy csokor viragot vagy egy doboz bonbont,es meg is oldodik a dolog. Az azert megsem oke,hogy te pepecselsz valamivel,amit vegul o fog ajandekozni,a sajat neveben.
2016. ápr. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
39%

Azt mondanám, nem jogos, pláne így rádförmedve.

DE: engem annó lecseszett a sógornőm, hogy vegyem tudomásul, a férjem családtagjainak születésnapjára emlékezni AZ ÉN DOLGOM. o.O Azóta jobb a békesség alapon igyekszem figyelmeztetni az uramat, de nem értek egyet... -_-

Ja, és anyósra emlékezni anyák napján szintén az én dolgom volt addig, amíg nem jártak a gyerekek oviba. Azóta hál istennek elég, ha meghívja a gyerek őket is az óvodai ünnepségre.

2016. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Mondjuk az hozzátenném, hogy 7 éve vagyunk együtt, eddig nem volt ez elvárás.

Oké, a dátumokra, ilyesmikre emlékeztetem, ha kell, mert igazi pasi. A saját névnapján meglepődött a felköszöntéstől, hogy jaaaa az ma van? :)

2016. ápr. 30. 09:39
 8/42 anonim ***** válasza:
19%
Nem haragszik jogosan, de én pontosan tudom, milyen a férjem, ezért gondoskodom a családjának ünnepre az ajándékokról.
2016. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 MZ.per.X ***** válasza:
95%

"Mind a ketten hibáztatok"


Miért hibázott volna a kérdező? Miért neki kellene a másik anyjának ajándékot készíteni? Na meg milyen férfi az aki így áll a saját anyjához, hogy "bocs, de ehhez a szarhoz nincs türelmem"?

2016. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
93%

Te maximum annyival tudsz ehhez hozzájárulni, hogy szólsz neki, mikor van anyák napja....

Ha nincs türelme ilyen ,,szarokhoz" akkor vegyen virágot/bonbont, vagy amit az anyukája szeret....

Neki meg illett volna előre szólni, hogy ha már szeretne valami személyeset az anyukájának, akkor megkér, hogy az ő anyukájának is csinálj valamit...

2016. ápr. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!