Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan haragszik anyósom?...

Jogosan haragszik anyósom? Bocsánatot kéne kérnem tőle?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk tök átlagos, nem volt eddig komoly vitánk. Van egy 2,5 éves lányunk. Eddig csak max 4-5 órára volt nála, akkor is úgy hogy hétvégén átmentünk és ő "zavart el" minket hogy biztos van dolgunk, intézzük el gyerek nélkül. A lányom 1,5 éves koráig szopizott, azóta hallgatjuk hogy mikor alhat már nála. Na most elérkezett az idő. Tegnap elmentek strandolni, ma délután mentünk érte.

Egy idő után feltűnt, hogy anyósom ideges, kérdeztem hogy biztos minden rendben volt-e. Mondta hogy persze, de azért jó lenne ha lányom nem olyan hálátlan dögnek nevelném, mint amilyen én vagyok. Kiderült, hogy szerinte a "bébiszitterkedéssel" NEKEM (csak nekem, nem nekem és a férjemnek...) hatalmas szívességet tett, az a minimum hogy mostantól a lába nyomát is megcsókolom.


Ti mit gondoltok erről?


2016. jún. 26. 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Azt gondolom, hogy ebből a leírásból egy mukkot sem értek.
2016. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Szorol szora ezt mondta? Halatlan dog? Nos megmondanam neki, h aki szivessegbol tolt idot az unokajaval az ne varjon hajboklast stb, sooot..a jovoben nem hagynam ott a gyereket. Tartsa meg a "hatalmas" szivesseget maganak.
2016. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell bocsánatot kérned. ha ő bébiszitterkedésnek fogta fel az unokájával eltöltött időt, legközelebb, ha ismét unokázni volna kedve, mondd meg neki, semmi pénzért nem akarjátok rabolni a drága idejét.
2016. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, a hálátlan dög megmarad, nem egyhamar fogom elfelejteni :-(
2016. jún. 26. 19:33
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a férjednek mondtad már? neki kéne megmondani az anyjának, hogy akkor a hálátlan dög gyerekére ezentúl többet nem kell vigyáznia a következő 50 évben.
2016. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Szorol szora ezt mondta? Halatlan dog? Nos megmondanam neki, h aki szivessegbol tolt idot az unokajaval az ne varjon hajboklast stb, sooot..a jovoben nem hagynam ott a gyereket. Tartsa meg a "hatalmas" szivesseget maganak.
2016. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi 2x ment veletlenul..
2016. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 acelsziv ***** válasza:
93%
És a férjed mit mond erre? Mert ezek után én biztosan nem hagynám nála a gyereket egy percre sem.
2016. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Te jó ég milyen emberek vannak, borzasztó... Sajnálom kérdező :(
2016. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

férjed hallotta? vagy tudja ezt?


amúgy van ilyen, Vannak akik égre földre esküdöznek, aztán közben nem is akarják.

Nálunk anyós is anyám is húzta a száját, amikor a kisebb is akkora lett,h ogy mrá menni akart a tesóval. nem akarták, egy egy órára se... csak a nagyot. anyósnak férj, anyámnak én, megmondtuk (persze közösen) hogy nem akarjuk szétszakítani a tesókat, hadd nőjenek össze, vagy mindkettő, vagy egyik se.

Anyósék soha többet nem hívták a nagyobbat se. Anyám nagylevegőt vett, és annyit mondott, de neki egész hétvégék már sok lenne, de egy egy félnap akkor mehet mindkettő.


Kinek mi a sok. Hja, férjem szülei szerint én tiltottam el a gyerekekt tőlük... Az, hogy ha mi ottvoltunk, akkor se voltak hajlandóak velük lenni, az nem számít.


tudomásul kell venni, nagyszülőnek lenni nem kötelező, csak lehetőség. ha valaki nem él vele, nem él vele. Ha valaki bébisittnek aposztrofálja a nagyszülősködést, akkor inkább tényleg fizessetek egy bébisittet. hidd el jobban jártok.

2016. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!