Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Leendő anyósom nem hívott meg...

Leendő anyósom nem hívott meg a szülinapi buliba. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyunk a párommal, 1 éve volt az eljegyzésünk tehàt nem újkeletű a kapcsolat.

Leendő apósom 60. születésnapja lesz és nem hívott meg.

Nem értettem félre a dolgot sehogy mert a jelenlétembe hívta el a pàromat.

Minden rokon unokatestvér stb ott lesz...

Nem bántottam meg semmivel, nem kaptunk össze semmin.

A páromnak mondtam, de ő sem tudja mi lehet az oka. Majd beszél vele.

De nagyon rosszul esik.



2016. jún. 27. 12:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
75%
:s eleg serto ez a reszerol!!! Parod mondja azt, hogy vagy te is, vagy i sem. Ha a 2. Verziot valasztja a kedves mama, akkor iszonyatosan bunko...
2016. jún. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%

Hát nem most 10 perce kezdődött a kapcsolat, jogosan esik rosszul.

Más kérdés, hogy ezután szeretnél-e egyáltalán menni, ha már ilyen szívesen látnak.

Esetleg a párod se menjen el, mert "összetartoztok" vagy mi a fene.

2016. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen meg tudlak érteni!

Hat éve vagyunk együtt a párommal, és nálunk is hasonló a szitu. Igaz, esetünkben az após ilyen bunkó.

Ha van valami családi összejövetel, vagy vasárnapi ebéd készül, akkor apósom csak a páromnak szól, hiába vagyok ott mellette.

Például "Gyere át fiam, töltött káposztát főztünk!Kóstold meg!"

De olyan is volt, hogy átmenetünk hozzájuk, épp főztek, majd a páromat megkínálták, engem nem. Természetesen sosem hagyta rájuk a dolgot, sok vita volt ebből, de nem változott semmi. Ők ilyenek, a párom szerencsére egyáltalán nem hasonlít rájuk. Én eljutottam odáig, hogy köszönök nekik, de ennyi. Évente egyszer megyek át.

2016. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én megértelek kérdező. Nekem is rosszul esne. Én párom apukája is hasonló. Volt olyan , hogy finoman közölte velem, hogy szűk családi körben szeretnék tölteni az adott eseményt és hát ..eléggé bántott a dolog. Én is azt éreztem , hogy úgy látszik nem vagyok neki senki csak a fia jelenlegi barátnőcskéje, de végül is ha jobban belegondolok ez így is van. Sok dolog bánt engem is de igyekszem ilyenkor arra gondolni, hogy igazából valószínűleg ő(k)csak ilyen(ek): értsd: anyósod . Neki(k) az a természetes , ha csak a saját gyermekük megy ezekre az eseményekre..attól még valószínű nincs bajuk velünk barátnőkkel csak egész egyszerűen ignorálnak minket...valószínűleg egy barátnő vagy akár egy feleség még senki nekik..esetleg ha gyerek lesz akkor talán már úgy érzik, hogy neked is van helyed mint az unokája édesanyja a családban de addig mindig csak egy kis barátnőcske maradsz /maradunk . Anyóssal nálad annyiban más a helyzet, hogy azért a nők alapból ennél figyelmesebbek , és ha kedvelik a barátnőt akkor azt valószínű elhívják az ilyen eseményekre. (Apósok férfiak és a férfiak ugye nem gondolnak ilyesmire, hogy jól esne a gyermekük párjának ha néha meghívnák őket. ) Hát mindenesetre túl kell tenni magunkat ezeken a dolgokon. Párom ilyenkor mindig azt mondja, hogy menjek vele a testvére sem kérdezi meg, hogy probléma e ha megy a barátnője is de én így nem szeretnék.

Főleg azok után, hogy egyszer már közölte velem "após", hogy szűk családi körbe nem tartozom bele..most mit tegyek..valahol megértem, hogy így gondolja és egyenes is volt velem ami becsülendő, de attól még rosszul esik azóta is, ha erre gondolok. És végül mi lett veletek azóta kérdező?

2019. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!