Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kell még most is ezt...

Miért kell még most is ezt csinálni? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem lesz rövid a mondandóm, ezt előre leszögezem.

Még Szegeden az egyetemen összejöttem egy lánnyal most vagyunk együtt ~4 éve. Imádom a páromat ő tavaly végzett az egyetemen én már 2 éve. Az egyetlen probléma a drága szüleivel van. Páromnak régen volt egy komoly kapcsolata Gyulával(nevezzük azt a kis sz**t így a továbbiakban) egész középiskolában és az egyetem első évében utána véget ért Párom részéről. Elvégeztem az egyetemet aztán hazaköltöztem(egy külön lakrészbe mivel nagy a telek és az is van rajta) és munkába álltam mivel apa elintézte, hogy bejussak egy állásinterjúra. Sikerült is nagyon jó a munka egy mezőgazdasághoz köthető cégnél vagyok arányaiban jó fizetéssel. Aztán ide költözött barátnőm is és szereztem neki munkát egy vállalkozásnál. Viszont az ő szülei a Gyula kultusz hívői mert Gyula így, bezzeg a Gyula és akkor a Gyula, jó volt az Gyula. Volt olyan mikor lementünk hozzájuk egy nagyobb faluban laknak éppen nem város. Aztán olyan Gyula magasztalást kaptunk a reggeli "úri" kávénkhoz(levittem a kapszulás kávéfőzőt mert nem bírom meginni azt a kávét amit ők isznak), hogy közel volt azaz agyvérzés. Mert ugye tudjátok ti is, hogy a Gyuszika hentes és 180 ezret is megkeres egy hónapban, most vett új autót ami egy igazi fekete BMW(aha egy 525tds volt vagy 600.000), nyaralni is külföldre jár(persze Horvátba busszal), szülei is milyen jó emberek 1000 éve ismerik őket.... Nem igazán zavart, ez van ők a Gyusziba szerelmesek én meg a lányukba ő meg belém. Mikor lementünk múltkor megmutatni a kocsit amit vettünk egy Volkswagen Touareg(2012-es)-et persze szép is jó is viszont nem egy BMW hahahahaaa. Meg a Gyuszika 180 ezre ugye több mint az én rongyos fizetésem(havi 2x-3x annyi mint neki viszont akkor biztos kevesebb). Folyton én vagyok ócsárolva az a kis patkány meg sztárolva. Ezt miért csinálják? Azt értem, hogy ők a Gyuszit szeretnék a lányuknak azt egyáltalán nem , hogy miért. Szeretjük egymást párommal jobban is keresek annál a görcsnél nem iszok, nem cigizek. Nem értem miért kell marni. Múltkor is lent voltunk egy pokoli hetet és én meg ugye ki ültem az úri kávéval meg azzal az Ilaptop-pal(Hát igen az Asus ROG-ot is biztos az alma gyártja) a teraszra pózolni a falunak milyen csicska vagyok már, hogy beakarom fejezni azt a mocskos prezentációmat. Komolyan miért csinálják? Mit tegyek hogy befejezzék?



2016. júl. 10. 21:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Az egészből csak a lényeg maradt ki.Mit szól ehhez a párod?Ha neki sem tetszik,akkor nem kell menni hozzájuk.Ez van.
2016. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
70%
Ne foglalkozz velük.
2016. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk az vált be, hogy mindenki a saját szüleit rendezi.


Nagyszerűen működik, így mindig a magunk szüleivel konfrontálódunk, nem anyóssal/apóssal.

2016. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Legyè a Gyula kultusz hívője :)
2016. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
Ha még egyszer Gyuláznak,én pakolnék el,aztán húznék haza. A csajt még nem dobnám ki,csak ha ócsárolnak már.
2016. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%

Nekem csak az nem tetszik, hogy "kis patkány"-nak hívod a Gyulát, amikor ő arról nem tehet, hogy a párod szülei az egekig magasztalják. Sajnos vannak ilyen szülők, akik még 100 év múlva is a régi barátot emlegetik, de te azzal ne foglalkozz. Legfeljebb annyit mondhatsz nekik, hogy fogadják el, hogy már veled van a lányuk, és ha nem fejezik be a Gyulázást, akkor nem mész többé hozzájuk. Beszéld meg velük, hogy lapozzanak, lépjenek túl ezen.

Én szüleim is sokat emlegették Erzsit, de annyi tisztelet azért volt bennük, hogy az utána következő barátnőim, előtt erről nem volt szó soha.

2016. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%
ezt a párodnak kell rendezni, ha tudja szegény...neki a legrosszabb. szerintem nem muszáj neked sűrűn meglátogatni őket. az az idő már elmult, amikor anyuci szerzett vőlegényt a lányának. a gyula bmwjével meg ne akarj versenyezni, hát minek,
2016. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%

Minek mész oda ezt hallgatni? És a párod mi a francért nem állítja le őket?

A helyedben EGYSZER közölném velük, hogy szeretem a lányukat, milliószor különb vagyok Gyulánál, kikérem magamnak, hogy egy ilyen kis pöccsel hasonlítgassanak össze, aki a cipőfűzőmet se kötheti meg. Ha szerelmesek belé, fogadják örökbe, de ha a jelenlétemben még egyszer emlegetik, többet nem teszem be a lábam hozzájuk.

Nem kell mindig, mindenkinek megfelelni, csak azért b..sztathatnak, mert hagyod.

2016. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
94%
Ez azért van,mert a bizonyos középiskolás években a barátnőd Gyulázott kb ugyanígy,és a szűlők oda-vissza voltak az örömtól,hogy a kislány mennyire szerelmes. Szerintem a Gyula nagyobbat "ütött",mint Te,biztos első szerelem volt.
2016. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
43%
off. Hihetetlen, hogy te elvégezted az egyetemet.. Ilyen stilusban, ilyen ossze-vissza a 13 évesek irnak.
2016. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!