Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Joggal féltem a gyerekemet az...

Joggal féltem a gyerekemet az anyósomtól? Szombaton öngyilkossági kísérletet hajtott végre a másik unokája miatt! ( Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

A sógorom és a volt párja kb 6 éve külön mentek.

Anyuka vissza költözött Miskolcról Mosonmagyaróvárra.

Volt már azóta pereskedés is,persze az anyós ösztönző szavaira.

Az anyánál hagyta a bíróság a gyereket.

Most 8 éves.

Bizonyos időközönként hozza az apja.

Most újra eljött az idő,de sógorom nem nagyon akarta most hozni.

Erre az anyós még az nap este begyógyszerezte magát.

Nem lett baja.

Mondhatni nem normális a nő.

Néhány éve elhagzott a szájából hogy inkább megöli a gyereket és magát is,hogy ne ez legyen a helyzet.

A gyerek jobban szeret itt lenni,otthon nem igazán törődnek vele.

Az anyósom úgy beszél a gyerekről mintha a sajátja lenne.

Tény hogy míg kicsi volt,teljesen kisajátította magának.

Nekem is van egy 15 hónapos fiam.

Attól kezdve hogy kiderűlt a baba,alig tudtam lerázni magamról.

Mikor megszületett bele akart szólni mindenbe.

Nem hagytam,ezért másoknak elhordott mindenféle k@...nak.

Nem túl jó a viszonyom vele,de a párom miatt heti egy alkalommal elvisszük hozzá a gyereket 1-2 órára.

Nagyon sok olyan dolgot csinalt már ez idő alatt,ami miatt megmondtam a pàromnak hogy az anyjára soha nem fogom bizni a gyereket.

Sőt a párom nélkülem nem is viheti oda.


Félek hogy ha képes volt majdnem megölni magát a másik unoka miatt,mire lesz még képes ha elborúl az agya!!!


Attól félek kárt okozhat bármelyik unokájában!



2016. júl. 12. 10:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyent kijelentett és magán már megpróbálta, nálam nem kérdéses, hogy nem bíznám rá a gyereket. Ennyi.
2016. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
ne hagyd ott, még véletlenül se. És én sem engedném nélkülem hozzájuk. Abszolut, mintha az én anyámat írtad volna le, egyszerűen bekattant, már egy éve nem is láttam, mert brutál dolgokat művelt. Inkább okozzon kárt magában, mint a gyerekekben.
2016. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Első voltam. Még annyi, hogy a jelenlétedben engedd meg, hogy láthassa és foglalkozzon vele, nem szabad eltiltani sem, mert attól még depisebb lesz, de ne hagyd nála!

Valahogy találj mindig kifogásokat.

2016. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Jól gondolod. Én se kockáztatnék gyerekkel. A kocsimat se adnám kölcsön ilyennek nemhogy a gyerekemet.
2016. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 acelsziv ***** válasza:
94%
Semmi szín alatt nem bízd rá. Felügyeleted mellett láthatja de az tuti, hogy nem százas a nő.
2016. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

"Az anyósom úgy beszél a gyerekről mintha a sajátja lenne.

Tény hogy míg kicsi volt,teljesen kisajátította magának. "


Akkor meg is van, hogy a sógorné miért hagyta ott őket, és költözött haza az anyukájához.


Visszatérve a kérdésre, én biztosan nem bíznám rá, és a látogatásokat is ritkítanám. Nem biztos, hogy ilyen mintát kellene látnia a gyereknek.

Anyóst pedig vigyétek el pszichiáterhez, mielőtt tényleg kárt tesz magában vagy valakiben.

2016. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen beteg emberrel az évi egy találkozás is sok lenne... A férjed miert erőlteti h menjetek hozzá? Ő nem latja h az anyja mentálisan beteg??!
2016. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Ne, egy percre se hagyd magára, bármikor lehet nála kattanás, még ha nem is mutatja ki.
2016. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
van különbség az önveszélyes és a közveszélyes között. de ahogy olvastam tovább...a kijelentés nem arról árulkodik,hogy ne lenne közveszélyes. az a baj,hogy nem lehet tudni,ki milyen ha bekattan. lehet h valójában soha nem tudna bántani mást,de mivel a gyerekedről van szó,ne bízd a véletlenre. ez nyilván fáj neki,erős lelki problémái vannak,ahogy leírtad. esetleg ha látsz rá megoldást,azon próbáljatok neki segíteni. az sem megoldás,ha valakit elkönyvelünk őrültnek. szerintem. bár én nem ismerem,ezt te látod, de nekem ez az álláspontom.
2016. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogy joggal félted.

Szombaton ki kellett volna hívni a mentő - vagy ha legközelebb ilyet tesz, és akkor elindul szépen a pszichiátriai kezelés felé.

Rá is férne, és megnyugtatóbb is volna, neked is.

2016. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!