Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kisegítettem anyósomat, most...

Kisegítettem anyósomat, most meg bajban vagyok!?

Figyelt kérdés
Decemberben kért 25.000ftot, mert drága ajandek kellett a lányanak. Èn hülye azt mondtam neki, hogy juniusig ráer megadni, ő azt mondta hogy minden hónapban ad. A parommal tavaly óta gyűjtünk valamire ès most kellene elővenni azt a penzt viszont 20.000ft hiànyzik, sajnos nem tudom vissza tenni mert kevès penzből kell megelni, hogy összejöjjön amire vágytunk, sehogy nem tudom vissza rakni és a parom nem tudja, hogy oda adtam azt a pénzt. Anyósom meg csak azt fujja, hogy nincs pénze. Mit tegyek ?

2016. júl. 26. 19:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Januarban a letett penzünkből kertek 30.000. 20at fára, 10et másra ès a párom azt sem akarta oda adni, de tudott róla és vissza is adták.
2016. júl. 26. 20:01
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ideje őszintének lenned a pároddal...
2016. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igazad van, de anyós nagyon megkert hogy ne mondjam mar el mert szegyenli...sajnaltam.

Több helyre is van 50-60.000tartozasuk.

2016. júl. 26. 20:07
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De a párkapcsolatod árán is védenéd őt, akivel megállapodtatok valamiben és nem tartotta be? Hazugság hazugságot szül. Hacsak nem vetsz véget neki. Párod megenyhül majd.
2016. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincsen pár ezer forintod sem tartalékban akkor miért adsz kölcsön?
2016. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt eleve meg kellett volna beszélned a pároddal.
2016. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért adsz kölcsön olyan embernek, aki fűnek-fának tartozik ráadásul hitelből akar nagyzoló ajándékot venni? Te sem vagy normális, már bocs, hogy a párod háta mögött, a meggyőződése ellenére ilyen embernek pénzt adsz ilyen butaságra ráadásul.. Anyósod meg hogy képzeli, hogy csak benyögi, hogy nincs pénze? Most kénytelen leszel őszintén elmondani a párodnak, hoyg mit műveltél, milyen az anyja, és nem kell csodálkozni, ha többet nem akar benned megbízni.
2016. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Kérd meg anyósodat, hogy ő beszélje meg a helyzetet a pároddal. Anyósodnak ezt be kéne vállalnia, betyárbecsületből. Amennyiben anyósod nem vállalja be, akkor meg kell mondanod a párodnak. Az nem lehet, hogy a jószivűségednek te lásd a kárát.
2016. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Van pènzünk, de leteve mert gyűjtünk igy hat nem tudom vissza tenni, mert a letett penthez nem nyulunk. Mindennek ára van, magunk kell megküzdenünk mindenért.

Igazatok van, hülye voltam hogy adtam, de nem akartam megsérteni, sajnos igen ő szeret nagyzolni. Mastol is kér de ugy gondoltam nekunk csak megadja, mindegy beszelek parommal.

2016. júl. 26. 20:41
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

sose értettem az ilyen nőket,akik össze-vissza hazudoznak a férjük előtt,csak hogy védjék a semmirekellő anyóst.

szerintem a férjeddel kéne őszintének lenni. én alapból nem csináltam volna a háta mögött ezt. gondolom tudja milyen az anyja(nem adja vissza a tartozást) azért szólt volna,hogy ne adj neki.

annyit tudsz tenni,hogy végre őszinte leszel és NEM adsz többet kölcsön senkinek. lehet utálni fognak érte, de teljesen jogos. alapból illetlenség kölcsönkérni. de az meg,hogy meg sem adják, mindennek a teteje. ne adjatok többet. és ne titkolózz a párod előtt,hogyha fontos neked.

2016. júl. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!