Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egy kis egészséges féltékenysé...

Egy kis egészséges féltékenység minden fiús anyában van?

Figyelt kérdés
Pl. milyen érzés egy anyának, a ha a fia megnősül és családja lesz?

2016. aug. 29. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

nem normális a féltékenység.

az élet rendje a leválás és hogy idővel saját családja lesz .

nyilván ha ezt úgy kezeli a fiú gyerek,hogy többet az anyja felé sem néz,akkor megértem,hogy bántja a helyzet. de normális esetben ugyanúgy megmarad a jó kapcsolat a szülőkkel házasság és gyerek után is.

és nem féltékenynek kell lenni,hanem örülni

2016. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Hála istennek, az értelmesebbjében nincs. Olyan meg, hogy "egészséges féltékenység" nem létezik. A féltékenység sosem egészséges, maximum van egy még éppen elviselhető szintje.
2016. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Nincs olyan, hogy egészséges féltékenység. Nincs, nem létezik, kész és pont.


Persze a sok önbizalomhiányos, önképzavaros, rossz kötődési mintás elmeroggyant ezzel mentegeti magát, ezt hiszik, mivel sokan vannak, ezért ez a normális, pedig szó sincs erről. A féltékenység egy lelki betegség, egy pusztító rák, akiben benne van, annak kezeltetnie kéne, nem pedig elfogadnia, mint jellemhibát. Nem, ez nem jellemhiba, ez defekt, és nem, nem egészséges vagy természetes.

2016. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Caak azért gondolom, hogy van ilyen,mert minden fiús anya félti a fiát valamilyen szinten a párjától.
2016. aug. 29. 15:34
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
miért kéne félteni? volt kb 20 éve arra a szülőnek,hogy nevelje a gyerekét és olyan értékrendet adjon neki,amivel később maga is el tudja dönteni,hogy milyen nővel/férfival köti össze az életét.
2016. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez csusztatas. Ha mar ennyire altalanositani szeretnel: jellemzoen a lanyokat jobban feltik parkapcsolat teren az apjuk,mint a fiukat az anyjuk. Amugy minden normalis szulo arra vágyik, h a gyereke (nemtol fuggetlenul) olyan part talaljon, aki oszinten es erdek nelkul szereti es tarsa egy eleten at. Ha ezt latjak, fellelegeznek, nem pedig feltekenykednek


Egy un. fius anyuka

2016. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

HAtos, hát nem tudom. Párom "velem" készítette el a diplomamunkáját, szinte neki semmit nem kellett csinálnia, csak azt. Aztán mikor nem volt munkája, az én aprócska fizetésemből éltünk meg. De ezek csak példák, amúgy is látszik, hogy nekem a fia személye és nem pénze kell, de "anyósom" váltig ki akar golyózni, rettenetesen féltékeny, engem burkoltan ott szekál, ahol tud. Ilyenkor mi a helyzet?

NEm egy semmirekelleő vagyok, aki a fiú pénzre hajt, ezeken túl is bizonyítottam, hogy a fia mekkett vagyok-mintha nem is látná.

2016. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

7. azt írtam, h minden normális szülő, nem azt hogy minden szülő...

sajnálom :-(


6.

2016. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Caak azért gondolom, hogy van ilyen,mert minden fiús anya félti a fiát valamilyen szinten a párjától."


Nem, nem félti. Miért féltené? Az én anyósom sem félti. Tisztában van vele, hogy szerelemből, szeretetből vagyok a fiával, aki ránk nézett már egyszer is, tudja.

2016. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
6-osnak tökéletesen igaza van. Nálunk még csak barátnők voltak, mindegyikkel jóban voltam, sőt, volt, amikor én szóltam a fiamnak, hogy viselkedjen már rendesebben valamelyikkel. Féltékenység nem volt bennem sose, olyan már előfordult, hogy meglepődtem, mit lát a gyerek a kislányban, amitől odavan érte, minél jobban megismertem a csajt, annál inkább.:-) Természetesen nem hoztam ezt szóba, mert az ő választása, nem az enyém.
2016. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!