Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tesztek, ha nem vagytok...

Ti mit tesztek, ha nem vagytok szimpatikusak az anyósjelöltnek?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy nem tetszem a barátom anyukájának.

Hagyjam annyiban, vagy próbáljak bevágódni nála? Segíteni neki, vagy hasonló dolgok. Alapból az a fajta ember vagyok, aki kerüli az olyan embereket, akiknek nem vagyok szimpaktius, nem eröltetem a dolgokat. Nektek mi a véleményetek/ tapasztalatotok?



2016. aug. 30. 23:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Én a mai eszemmel nem pedáloznék.
2016. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Én egy ideig pedáloztam neki. Segittem neki, beszelgettem vele sokat, ajandekokat vittem, tanacsokat kertem. Szoval sok mindent probaltam. (Kb 1.5 evig) aztan rajottem hogy ettol nem fog jobban szeretni. Kibeszel a hatam mogott, csunyakat mondd rolam, ellenem akarja forditani a baratomat. Azt is "megtiltja" hogy a baratommal talakozzak. Inkabb hagyom. 3éve vagyok a barátommal, majd hozzászokik a gondolathoz, miatta szakitani nem fogunk.

20/l

2016. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

nézd, ha meg se próbál anyósjelölt megismerni, akkor ott gáz van... valszeg neki a birtoklás fontos és nem a fia/lánya. Mondanám, hogy ne pedálozz, de nyilván meg kell próbálni egy élhető kapcsolatot kiépíteni, ha valakivel hosszútávon terveztek. Aztán vagy sikerül vagy nem.

(nálunk nem sikerült, én megvártam míg a férjem mondta ki, hagyjam a fenébe. )

2016. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Hagyjad... én 5 kemény évig próbálkoztam, aztán amikor már olyan durván próbált minket szétszedni, a fia mondta meg neki hogy ezzel még őt is elveszíti, nem engem üldöz el. Azóta is ez a - mosoly, alap kérdések, semmi más- kapcsolat van köztünk, én elfogadtam hogy ő ilyen, beszólni már nem szól, azóta eltelt több mint 10 év, az unokák is nagyok már, látják, mi van, mert nem titok, hogy a nagyi őket szereti, anyut nem. Már nem zavar.
2016. aug. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Ami nem megy, azt nem kell eroltetni
2016. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Én jókislány voltam, azt hittem elfogad...csak annyit értem el, hogy megismerte a gyenge pontjaimat és ott szurkál. :>
2016. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Mooncsi98 válasza:
30%

Próbálkozz hátha megtör a jég es megszeret.

En anyós es após jelöltem szeretem tehát nekem jo 😊 De komolyan mondom próba cseresznye 😉 Ha nem próbálod nem tudod milyen lesz

2016. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Én eleve nem is találkoztam még az anyósommal. Sőt most ezen a fórumon használtam először az "anyósom" szót ebben a kommentben, eddig fel sem tűnt, hogy olyanom is van :D Nem szeretném megismerni a férjem szüleit azok alapján, amiket mesélt róluk.
2016. aug. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
50%
Elásnám a gec*be...
2016. aug. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
71%

Nekem is szerencsém van párom szüleivel. :)


Sose értettem miért viselkednek így egyes anyósjeltek. Nem az nekik a legfontosabb,hogy a gyermekük boldog legyen??? Pláne,ahol már unoka is van a képben. Ott már hiába küzd,el kell fogadni!

2016. aug. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!