Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális dolog, hogy ezt...

Paradicsom31 kérdése:

Normális dolog, hogy ezt mondta a leendő apósom?

Figyelt kérdés

Felhívta telefonon párom tesóját, hogy ő azért beszél-e velem annyira komolyan meg felnőttesen, mert lefeküdt velem..???? Hogy lehet ilyet mondani?

Kezdek besokallni tőle... piszkál, a barátom volt barátnője nevén szólít, állandóan ugráltat, minden apróságot velem csináltat meg, mert ő lusta hozzá...

Párom ne tudja, nem mondtam neki... de lehet jobb is..



2016. szept. 5. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Miért titkolózol a párod előtt? Mondd csak el neki!
2016. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem normális, de ne foglalkozz vele. Az enyém se százas, de úgysem fog megváltozni, szóval hiába kattogsz rajta.
2016. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem fog változni, mert ő ilyen..

Hát ha én ezt elmondanám, akkor ott napikig csak vita lenne... Épp elég ott a vita, meg a feszültség...

2016. szept. 5. 16:49
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
lefeküdtél az apósoddal? Szerintem ez nagyobb probléma...
2016. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Persze, hogy nem normális dolog, de szerintem az sem teljesen normális, hogy a párodnak nem szólsz erről. Ha az apósod ilyen, lehet még arra is képes lenne egy nap, hogy a párodnak mondjon ilyeneket. Jobb ha már az elején tisztázod a pároddal, hogy miket csinál, mond az apja rád és ha van esze, lerendezi vele.

Nem tartanék a vitától a helyedben, semmiképp nem hagynám, hogy így megalázzanak.

2016. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Egyértelmű, hogy elmondanám a pasinak, nem is értem, hogy vagy képes magadban tartani!

Azt pedig, hogy csicskáztassanak, egy percig sem hagynám, úgy beugatnék, hogy a fal adná a másikat.

Egyesek annyira szolgalelkűek!

2016. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azért nem szeretnék szólni, mert együtt élek velük. Nap, mint nap találkozom vele, és nem akarok feszültséget.. Már elmondtam a többi dolgot, ezt nem szeretném csak..

Csak nem tudom... annyira próbálja magát benyalni, aztán meg ilyet feltételez? Párom tesója is kiakadt rendesen...

2016. szept. 5. 19:29
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

"Azért nem szeretnék szólni, mert együtt élek velük. Nap, mint nap találkozom vele, és nem akarok feszültséget.. Már elmondtam a többi dolgot, ezt nem szeretném csak..

Csak nem tudom... annyira próbálja magát benyalni, aztán meg ilyet feltételez? Párom tesója is kiakadt rendesen..."


Pont azért kéne szólnod, mert együtt élsz velük, tehát közös ügyetek. Nem akarsz feszültséget? :D Ja, ha így nincs feszkó, akkor semmi gond! Biztos csak unalmadban írtak ki a kérdést... Ha csak be akarsz állni a sorba a kiakadók közé, akkor pont jól csinálod, hogy egy ilyen fórumon teszed közzé. Ha viszont meg akarod oldani a problémát, akkor vegyél elő másféle hozzáállást, mert ezzel semmire se mész.

2016. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
A többiekkel vagyok, meg kell védened magad, ne bánjon már így veled. Én nem is tudnám nem elmondani a páromnak, s ha vita lenne, legyen, a meghunyászkodásban mégis mi a jó?
2016. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A nyitókérdés után rögtön sejtettem, hogy együtt laktok.

Szóval ott laksz párod szülei nyakán és zavar, hogy apósod olyan, amilyen. Arra nem gondolsz, hogy őt meg az zavarja, hogy beköltöztél hozzájuk, és azért ilyen undok?

Tudod mit? Költözzetek el!

Máris nem tudna ugráltatni és mindenbe belebeszélni. És ha havonta egy délutánt töltenél vele, a bónáit is könnyebben viselnéd.

2016. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!