Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért a nők költöznek a...

Miért a nők költöznek a párjuk családjához?

Figyelt kérdés

Az itteni kérdésekből, és a környezetemből kiindulva.


Miért a nők költöznek anyósékhoz? Vagy a telkükön építkeznek, vagy a szomszédba költöznek? Vagy a férfiak is ugyanilyen százalékban költöznek a párjuk családjához, csak nincsenek problémák/nem beszélnek róla?



2016. szept. 14. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom általában odaköltöznek, ahol több hely van, vagy közelebb a munkahely, stb.

Én nő vagyok és a párom költözött hozzánk, onnan közelebb volt az ő munkahelye is, plusz nálunk nagyobb volt a tér.

Azóta már saját házba költözünk, de nekünk nem voltak szerencsére vitáink, talán ez is inkább család, személyiségfüggő.

2016. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
költöztünk :)
2016. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Hozzánk a férjem költözött és így nincs anyósviszály, szerintem az ilyen esetekben kevesebb probléma van.
2016. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Mert kevesebb ferfi vallalja be, h nem o a haz ura, azaz mas hazaban el. A batyam abba se ment bele, h kettesben eljen a baratnojevel a lany lakasaban, mert hogy a lanynak a szulei vettek
2016. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem a férfiak nem rugóznak annyit az anyósukon.

De az a millió anyósvicc (=a feleségem édesanyja) valami rosszat sejtet. :D

2016. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Több oka is lehet.

- A hagyományos, konzervatívabb értékrend: a férfi dolga megteremteni az anyagi hátteret, vagy legalább helyette a szülei.

- Az, hogy sok esetben a nő a fiatalabb, így ő a mobilisabb (a férfi lehet, hogy a szülőknél lakik, de már van állása azon a településen a közelben).

- Valójában fele-fele arányban történik, csak a GYIK-en inkább az odaköltöző nők panaszkodnak, mert 1) több a nő ezekben a kategóriákban, férfiak máshol eresztik ki a gőzt, 2) vagy az anyósproblémák jelentős része abból ered, hogy egy szem kisfiát kisajátítja anyuka (a lányát nem szokta annyira).

2016. szept. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk a család az anyai ággal lakik együtt. Családja válogatja.
2016. szept. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Én vagyok a lány és mi is arról beszélünk, hogy én megyek oda, mert mi egy nyamvadt kis panel lakásban élünk hárman, ők meg hárman osztoznak egy emeletes házon és egy kocka házon. Például itt ez a helyzet. Meg a munkahely is közelebb lenne onnan. 23N
2016. szept. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

"Miért a nők költöznek anyósékhoz?"


Inkább miért a nők költöznek gonosz elviselhetetlen anyósékhoz? Elején tudják anyós egy gonosz elviselhetetlen nő de mégis oda költözik.Utána megy nonstop panaszkodás mennyire gonosz az anyós.

2016. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Bár esélytelennek látom, hogy valaha összeköltözzek anyósékkal (jóban vagyunk, de vannak elveim) még mindig nagyobb a valószínűsége, mint hogy az én anyámmal költözzünk össze. Teljesen más természetűek, anyám a szabadságot szereti, anyósom igazi háziasszony. Én nem szeretek anyámmal lakni, mert nem jövök ki vele, a párom nagyon jól kijön az anyjával.

Egyszóval én jobban el akarok költözni itthonról, mint a párom. Szerintem általában ez az eset. A nők hamarabb önállósodni szeretnének, a férfiaknak kényelmes a hotel mama.

2016. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!