Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Illik vörös rózsás csokrot...

Illik vörös rózsás csokrot adni anyósnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
A vőlegényem anyukája a jövő hónapban lesz 50 éves. Szerintetek ez megfelelő ajándék lenne neki? 26 L
2016. nov. 8. 14:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Tudakold meg,mi a kedvenc virága. A vörös rózsacsokor gáz lehet,ugyanis elég más jelentéssel bír,mint, ami anyukát illetné.:)
2016. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a fehér szebb lenne. A fehér rózsa tisztaság, tisztelet jele.
2016. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
De tényleg, ha felmerül ez a kérdés, akkor miért nem más színű rózsát veszel neki és nincs gond. Sárga rózsa csokor a legtutibb, nem jelent semmit, ellenben szép. Vagy sárga rózsa alap vörös széllel, vagy narancs, rózsaszín stb. De majd úgyis meglátod, hogy milyen színű rózsái vannak a virágboltosnak. Amúgy ha megkéred, összeállít ő maga vegyes virágból egy tuti csokrot is. Én pl. megmondom az árat, meg hogy hány évesnek lesz a csokor, még sosem csalódtam.
2016. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Vörös rózsa=izzó szerelem.


Pasztell rózsacsokor viszont szép lenne, vegyes színekből.

2016. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Piros/bordó a kedvenc szín, azért gondoltam. Az orchidea a kedvenc virága de nagyon sok van neki már. Köszönöm szépen válaszokat.
2016. nov. 8. 15:20
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Bemész a virágoshoz, elmondod mire kell, kinek kell, ha érti a dolgát, gyönyörűt csinál.
2016. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem pl. ha a bordót kevered más színű virágokkal (vagy akár cirmos virágot, amiben van piros/bordó, de más szín is), akkor nem lesz sem kétértelmű a dolog, sem ciki. Sárgával, kékkel pl. nagyon szépen mutatna.
2016. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
Honnan tudod egyáltalán szereti a rózsát?Én se szeretem a barátnőm se és sokan mások sem..
2016. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Vehetsz más virágot is, pl gerberát, az tartósabb, minta rózsa, bordó és fehér együtt szép lenne.
2016. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%

Végül is vehetsz vörös/bordó rózsákat, csak tetess bele mondjuk fehéret is, akkor nem "szerelmi csokor" és mégsem csiricsáré.

Arányában úgy gondolom, hogy mondjuk 10 vöröshöz 5 fehéret.

2016. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!