Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti elmennetek a csaladi...

Ti elmennetek a csaladi osszejovetelekre igy? Főleg aposom mérges.

Figyelt kérdés
Elveteltem úgy egy éve, azota a nagy összejovetelekre nem jarok mert nagyok sok baba szuletett a csaladban en pedig nem tudom feldolgozni ami tortent.az anyos apos meg sem kerdezte egyszer sem h hogy viseljuk ezt az egeszet csak mergesek h csak a ferjem megy el unnepekkor...en is elmennek de 30 embert odacsoditenek mindenki a babakkal foglalkozik nekem meg nagyon faj ez az egesz;( miert nem ertik meg;(?

2016. nov. 12. 11:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
56%
Te azt varod h ne hivjanak babas csaladot? Nonszensz, en is merges lennek rad. Ferjedet is kinos helyzetbe hozod, h nem mesz.
2016. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%

sajnalom ami veled tortent,mennyi idos terhesseget vesztettel el? Egy ev azonban baromi sok idő...ennyi idő alatt mar egy olyan csaladtagot is meggyaszol az ember,akit ismert,szeretett..Az élet azonban nem áll meg miatta(d)...neked is jobb lenne,ha tovább lepnel,esetleg ujra teherbe esnel(bar gondolom rajta vagytok)

Nem hiszem,hogy mergesek rad,egyszeruen ok sem ertik..amugy javasolnam ha neked ez meg mindig ilyen sulyos gondot okoz,keress fel egy pszichologust..

2016. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem neked sürgösez kezelésre lenne szükséged!!!!


Az OK, hogy rossz, ha elvesztesz egy babát. De AZT elvárni, hogy ettöl kezdve sehol ne kerülj kisgyerekesek közelébe, enyhén szóva is beteges dolog!


Apósod (meg a család többi tagja) jogosan veszi rossz néven töled!

2016. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%
Bakker, én mindkét vetélésem után két héttel mentem vissza a PIC-be dolgozni... Mit tehet más arról, hogy neked nem jött össze?
2016. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Nalunk is szoktak lenni szulinapozasok de nem hivunk 30 embert hanem csak a szuk csaladot. Az is baj h mindig akkorra szervezik a bulikat amikor a mensim elott vagyok pedig fekudnom kene orvos javaslatara.az is kozrejatszik h probalkozunk de nem jon ossze, minden honapban amikor kiderul h nem sikerult azert az eleg megterhelo lelkileg vannak akik konnyebben dolgozzak fel es van aki nehezebbenvszerintem ezert nem lehet megvetni vagy haragudni vkire, nem vagyunk egyformak.ok egyszersem kerdeztek meg h viselem masfelol megkertuk h senkinek ne mondjak el a terhesseget miutan elveteltem ra 6 honapra gratulalt az egyik rokon ferjemnek aki majdnem elsirta magat...szoval a vetelessel mar nem dicsekedtek senkinek el ami szinten rosszul esett...tobbszor megjegyszi aposom h "egy unokat mar el tudna viselni" ilyenkor majdnem sirvafakadok hisz havonta jarunk orvoshoz de nem jon ossze.
2016. nov. 12. 11:58
 6/38 A kérdező kommentje:
A ferjem nagyon megertő ő azt mondta ne foglalkozzak veluk az a fontos h megnyugodjak es ami jo nekunk h osszejojjon a baba. Amugy csak azt varnam el h megertsenek szoktunk hozzajuk menni csak nem akkor amikor a babak ott vannak 3 eve probalkozunk.a munkahelyen igyis nehez mert tobben szultek azota.azert szerintem ehhez nem kell pszichologus hanem idore van szuksegem ill nagy erot adna ha összejonne a baba
2016. nov. 12. 12:03
 7/38 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom, ami veled történt, de már 1 éve volt, ez így szerintem kicsit túlzás, amit csinálsz. Lehet hasznos lenne felkeresned egy pszichológust, hogy segítsen feldolgozni. Azt nem várhatod, hogy azért, mert veletek ez történt más gyerekes családokat ne hívjanak meg. Ez meg, hogy mensi előttre rendezik, ez kicsit abszurd kifogás. Az valóban nem szép, hogy a férjed szülei sosem érdeklődtek afelől, hogy hogy érzitek magatokat, de vannak olyan emberek, akik nem mutatják ki egykönnyen az érzelmeiket.
2016. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
34%
oké, vágom, idióták, inkább a krónikus belre kellett volna mennem dolgozni... ennyi hülyét, istenem...
2016. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
58%

Egy év elegendő idő volt ahhoz, hogy ezt feldolgozd. Esetleg essél újra teherbe és talán el fog múlni ez a fájdalom.

Csak szólok, ha továbbra is bezárkózol, akkor ezzel a férjedet is elűzöd magadtól. Az anyósodék pedig nem fognak a vetéléseden rágódni. Hiszed vagy sem az élet megy tovább.

Igen, tényleg szomorú, ami veled történt, de nem ragadhatsz le itt. Legalább magadra legyél tekintettel!

2016. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
73%

A családi összejövetel nem csak rólad, és az érzékeny lelkedről szól, hanem a többiekről is, apósod teljes joggal mérges rád.

Inkább tartsd távol magad tőlük, ne mérgezd a légkört a sértett önérzeteddel.

2016. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!