Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen dolog ez tőlem?

Milyen dolog ez tőlem?

Figyelt kérdés
Az anyósom nagyon okos asszony, totál más elvekkel, óriás pofával. A nyáron voltunk nála együtt, mert én nem akarom látni! Ami kiverte a biztosítékot, hogy fenyítsem a fiam vagy üssem.. ( játszott az unokatesójával és már agyonszerette.. ) nos ezért annyira mondta a magáét, hogy kiborított, nem kell mondanom kit ütöttem meg volna szivesebben.. A lényeg, hogy elmondta mikor menjünk hozzá, de én nem megyek! A férjem és fiam mehet. Messze lakik, hála az égnek,..
2016. dec. 9. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ez egy dolog miatt meredek: te elengeded a fiad olyan emberhez, aki szerint ütni kell a gyereket?!

Én vagy mennék velük, már csak azért is, hogy nyugodt legyek, vagy nem megy a gyerek se.

2016. dec. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi? Hát csak nem úgy fogadja, hogy megüti? Bemarna. Azért ennyire nem állat! A fia és az unokája, miért tán tíltsam el?
2016. dec. 9. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Az elsőnek pedig igaza van. Szerinted ha bármi probléma adódik, akkor rá fog szólni a gyerekre vagy odaüt?
2016. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy fogadja, de ha bármi olyat csinál a fiad ami miatt szerinte verést érdemel nem fogja megtenni? Én elmennék velük, ha megpróbálkozik vele én ütném le.
2016. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megnyugodhattok a férjem nem fogja hagyni!

De a kérdés lényegére van valami?

2016. dec. 9. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Eldöntötted, hogy nem mész. Felnőtt ember vagy, akkor nem mész. A gyerek meg a férjed megy, legalább lesz egy kis nyugtod.
2016. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2016. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Ez nem vállalati ünnepség, hogy kötelező megjelenni.
2016. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!