Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért utál a leendő anyòs...

Miért utál a leendő anyòsom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 èves vagyok, barátom 22, ès egyèbb okok miatt fèl ève egyûtt èlek vele, mostohaanyjával, apjával ès testvèrèvel. A mostohaanyja mondta fèl ève, hogy lakjak velük, ès az apja se volt ellene, örült, hogy átköltözök hozzàjuk. De már egy hònap utàn kezdődtek a problèmàk. A mostohanyja megharagudott rám ok nèlkül. Csak egyszer mèrgesen nèzett rám è beszèlni se akart velem. Apròsàgok miatt kiborult, beleszòlt mindenbe amit csinálok, semmi se tetszett neki. Ez után a baràtom apja beleszòlt ès kibèkìtett minket. Egy ideig minden jò volt ès egy idő után ùjbòl megharagudott ès minden kezdődött elejètől. Utána ùjbòl az apja beleszòlt. Ès a bèke tartott pár nappal ùjèv után. Most ùjbòl mèrges rám ès megint nem.tudom mièrt. De ahogy látom most nagyon haragszik mert nem engedi, hogy segìtsek se neki, hozzám is csak akkor szòl ha kèrdezek tőle valamit ès azt is csak egy kèt szòval vàlazol. A barátommal is össze akar veszetni. Amit mèg kell tudni, a mosgohafiát (baràtomat) se szereti.

Nem tudok mit csinálni. Nem birom már tűrni ezt. Minden nap azon kell gondolkoznom, hogy milyen kedve lesz reggel, milyen hülyesègèrt fog beszòlni. Semmi se felel meg. Egyszerűen nem szeret. Amikor jòba is volt velem az azèrt volt mert az apja beszòlt.



2017. jan. 8. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Költözzetek külön, ha megtehetitek! Ha nem, akkor nem tudsz mit tenni.
2017. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem kérdezed meg töle, mi a baja veled?
2017. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Na akkor tisztázzunk pár dolgot. Ő nem a "leendő anyósod". Ő a barátod mostohaanyja. Majd ha már kitűztétek az esküvő időpontják, akkor esetleg mondhatod, hogy a leendő anyósod.

Amúgy mindig így kezdődik, a pároknál is így kezdődik, jaj költözz ide, olyan szuper lesz. De együtt élni valakivel nem olyan egyszerű. Pl. én sem költöztetném magunkhoz a fiam barátnőjét, mert vagy az idegesítene, hogy állandóan ott van láb alatt, mikor csinálnám a dolgom, vagy az, hogy nem segít semmiben. Ettől függetlenül szeretném, szívesen meghívnám ebédekre, hétvégére, közös programokra, de hogy ott lakjon, azt nem.

19 évesen elég nagy hülyeség volt a barátodékhoz költözni. Csináltok valamit a barátoddal? Munka? Tanulás? Ha tényleg együtt szeretnétek élni, akkor menjetek mindketten dolgozni, két fizetésből bőven ki lehet venni egy kis albérletet, és akkor nem kell a mostohaanyjával veszekedni. Azért ne haragudj, de nehogy már neked álljon feljebb, hogy neked kell "tűrni", mikor más nyakán élsz... Meghallgatnám én az anyuka nézőpontját is, talán rögtön kiderülne, mi a gond veletek.

Olyan szó pedig nem létezik, hogy "összeveszetni".

2017. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudunk mèg elköltözni. Tervezzük már, de el fog mùlni 1-2 èv mire lesz elèg pènzünk elköltözni.

Egyszer már megkèrdeztem tőle de nem akart válaszolni, kerülte a választ ès terelte a tèmát. Tènyleg nem èrtem mi a baja velem. Főzök, takarìtok, mindenbe segìtek, dolgozok ès iskolába is járok.

Amit mèg nem mondtam, gyakran emlegeti a barátom exèt ès mondja, hogy milyen jò volt, aranyos, ügyes, szèp ès hogy a barátom mennyire szerette, az volt az igazi szerelem. Közbe meg a barátom folyton mondogassa, hogy nem volt az nagy szerelem ès a lány nem olyan jò mint ahogy gondolja csak kètszìnű ès jòl szìnèszkedett.

2017. jan. 8. 16:41
 5/14 anonim ***** válasza:
2017. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem. De tènyleg hasonlò a törtènet, csak az a lány egy èvvel fiatalabb nálam. Ès nekem nem volt semmilyen családi problèmám.
2017. jan. 8. 16:51
 7/14 A kérdező kommentje:
Az most lènyegtelen. Kedves válaszolò, ha nincs válaszod a kèrdèsemre, kèrem ne kommentelj semmit. Köszönöm.
2017. jan. 8. 17:11
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Amit belinkeltek kérdést is te írtad ki nem tudom minek tagadod le. :D Tökre egyforma a szituáció, a fogalmazás is, miszerint anyósjelölt pajti "mérgesen nézett"
2017. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Válasza senkinek nincs erre a kérdésedre, hiszen nem tudunk semmit, így nem tudunk választ sem adni. Dolgozol? Tanulsz? Pótolsz a rezsi költségbe? Miben segítesz? Egyébként, ha nem tetszik költözz haza a szüleidhez!
2017. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

1. O nem a leendo anyósod

2.én sem orulnék, ha az aktuális puncit, kukit kéne kerulgetnem a saját lakásomban

3. Ha már odamentél, ugye adsz a rezsibe, vagy ingyen éldegélsz csak? Ez esetben nagyon hamar kitennélek.

2017. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!