Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek? Nem tudom, hogy...

BaBa.86 kérdése:

Szerintetek? Nem tudom, hogy ez normális dolog e!?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosba lakók a ferjemmel(2eve vagyunk együtt)

Az anyósom a férjem volt nőjéhez eljár és nagy barátnők és ezt közli is velünk amikor nála vagyunk!

Szerintetek túlzás ha ki vagyok akadva


2017. jan. 19. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem normális, hogy nem vagy képes leírni 4 mondatot helyesírási és nyelvtani hibák nélkül.
2017. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ne legyél kiakadva. Szerintem az anyósod a te reakciódat figyeli, majd elmeséli a barátnőjének. Ha azt látja, hogy téged ez nem érdekel, már nincs miről pletykálniuk.

Otthon, egyedül, tanúk nélkül káromkodhatsz, ha akarsz...

2017. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem az anyósod példamondatokat mond hogy javítsa a helyesírásodat, s azt az elvet vallja, hogy igaz mondatokat kell mondani példamondatnak mert azt könnyebb megtanulni.

Ha például azt mondaná, hogy három pepita egér most lektorálta a szakdolgozatát, az nyelvtanilag helyes lenne ugyan, de a tudatalattidban ellenállást okozna s gátolná a tanulás folyamatát.

Az is lehet, hogy korábban ép ő követte el ezt a hibát s mostanra tanult a hibájából, s ezért nem ismételte meg.

2017. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne essen rosszul. Egyreszt anyosod azzal talalkozik, akivel akar, masreszt a ferjed veled van, nem az exevel.
2017. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tulzás, söt hülyeség! Nehogy te mondd meg kivel barátkozzon az anyosod!
2017. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Értem hogy zavar, mert pàroddal volt az a nő és az anyósod kedveli még mindig. Gondolom kisebbségi érzésed van vele szemben. Akkor van baj nagyobb, ha veled viszont nincs olyan jóba annak ellenére, ha te mindent megteszel a jó kapcsolatért. Csak erősíti a rossz érzést benned. Mondjuk én úgy lennék, jó, legyen jóba, de nem kell az orrunkra kötni azért vagy netàn dicsérgetni a nőt. Azt neki sem illene. Az anyósnnak is alkalmazkodni kell és ugyan úgy meg kell adni a tiszteletet a menye felé. Oda vissza műkődik. Csak azért, mert ő a párom anyja, nem jogosítja fel mindenre velem szemben, meg a kora...
2017. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Értem, hogy zavar, de végső soron azzal barátkozik, akivel akar.

Ami inkorrekt a részéről, hogy beszél nektek arról a nőről. Férjednek kéne megmondania neki, hogy ne hozza elő ezt a témát előttetek. Őt egyébként nem zavarja?

2017. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért ne barátkozna?

Az meg tényleg nem tartozik rátok, hogy miféle barátnői vannak, mit jelent hogy "közli" veletek?

HA erről mesél, intsd le, hogy nem illik a ismeretlen emberről dumálni.

2017. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!