Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van akinél anyósék nem örültek...

Van akinél anyósék nem örültek a babának?

Figyelt kérdés

Hamarosan bejelentjük, és eléggé izgulok.

Nálatok ez hogy zajlott? Jó és rossz eset is érdekel.



2017. febr. 3. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Felnottek vagytok, ti eletetek. Most konolyan, az utolso dolog ami erdekelt hogy mit szolnak anyosek......levalt roluk a ferjem ezer eve, felnott ember es dolgozik, miert kene izgulni mit szolnak? En meg sosem voltam fuggo toluk, szoval engem meg aztan plane minimalisan sem erdekelt.

Orultek egyebkent, de miert ne tettek volna? Dolgozunk, lakasunk van, 26 evesek voltunk, 8 eve egyutt.

2017. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha kedvelnek anyósék téged, akkor biztos a babának is örülni fognak. Olyan esetekben nem szoktak örülni, ha a pár túl korán vállal gyereket, anyósék szerint rosszak a körülmények vagy nem bírják a gyerekük párját. Amúgy biztos örülni fognak.

Gratulálok! :)

2017. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mi sem függünk tőlük. Azért a család véleménye csak érdekli az embert.

Engem nem igazán kedvelnek, és ezért aggódom, hogy fogják-e szeretni a picit.

2017. febr. 3. 09:56
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Aki nem kedvel annak a velemenye nem erdekel. Ha nem orulnek akkor mi lesz, ugyse tudod visszacsinalni. Nem szabad felni anyostol, mert az csak galibat okoz a jovoben.
2017. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
#3 anyukámat utálják az apám szülei , de minket "gyerekeket" mindig szerettek.
2017. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%

Nyilvan ha te nem feleseg vagy, hanem mondjuk szereto, vagy csak egy aranyaso, vagy ezer peldat lehet talalni amikor nem orulnek es jogosan.


ha teged nem akarnak a csaladban latni, akkor nem igazan fognak orulni.

2017. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát tényleg ember függő, van aki 22 évesen szüli a gyereket az anyós örül, de van amikor nem mert még fiatal...

Majd meglátjátok, essetek túl rajta...:)

2017. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem szeretnek anyósék, de nagyon örültek, hogy terhes vagyok, szóval ez nem mindig függ össze. Ők az unokának örülnek, azt meg gondolom valamennyire már elfogadták, hogy én lettem a fiuk felesége.
2017. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk anyós reakciója az volt, hogy ő még nem akar nagymama lenni (70 éves volt amikor terhes lettem). Az egész nagycsalád előtt jelentettük be, kicsit mindenki lefagyott. Aztán após rászólt, hogy nem ezt kéne mondani, akkor "javított" és ezt mondta: ha már úgyis terhes vagy, legalább fiút szülj, mert utálom a lányokat... Már tudtuk, h kislány lesz nagy valószínűséggel, és nagyon örültünk neki. A többi családtag normális volt és örült.
2017. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Mi elvagyunk az anyósommal,de nem mondanám,hogy puszi pajtik vagyunk.Mikor a férjem bejelentette nekik a 12 hetes uh után,az első reakciója az volt,hogy akkor én már csak otthon lógatom a lábam.De a férjem közölte vele,hogy amíg bírok,dolgozom.
2017. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!