Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy beszélhet ennyire csúnyán?

Hogy beszélhet ennyire csúnyán?

Figyelt kérdés
Anyósom nagyon csúnyán beszél. Párom nem. Csodálkozom nem tanulta el tőle. Apukája sem. Elmondása szerint mindig ilyen csúnyán beszélt az anyja. Múltkor már szinte folyamatosan csak ronda szavak hagyták el a száját. A ferje ott ült mellette és le hü.lye fas.zkalapozta. senki nem szólt rá! Nem értem őket miért engedik ezt meg neki?
2017. febr. 8. 08:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Semmi közöd hozzá b*szd meg! :D

Viccet félre téve..amíg veled nem beszél csúnyán, addig semmi közöd hozzá. Valószínű, hogy évtizedek óta így beszél, nem fog megváltozni miattad. A környezete megszokta és kész.

2017. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Igy van. Nalunk aposom beszel igy. Arra megkertuk mikor megszuletett a gyerek, hogy elotte ne, de egyebkent nincs jogod nevelni, ennyi idos ember nem valtozik.
2017. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom nevelni. Nem értem miért kell kiforgatni a szavaimat!? Nekem a ku.rva any.azás kicsit sok egy asztalnál... apukam is csúnyàn beszél de ha ott vagyok és ha főleg evés is van vissza fogja magàt. Ő rá már szólt anyukám. Ezért sem értem a párom apját.
2017. febr. 8. 09:00
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Semmi közöd hozzá, ők ezt szokták meg, hadd ne fogják már vissza magukat.

Szeintem is ocsmány, és szájon tudnám végni unokabátyámat, mikor bmegozik a feleségének, de ha nekik így jó.

Az más kérdés, hogy én ilyen mocskos szájú emberrel nem tudnék együtt lenni.


Persze, én is káromkodok néha, meg a barátom is, de ki nem? Viszont nem folyton.

2017. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Én poénnak fognám fel. Vicces egy szottyadt nő szájából az ilyesmi :D
2017. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudsz vele mit csinálni, vannak ilyenek. Ha nem bírod, ne látogasd valami sűrűn.

Mindenki beszél csúnyán, főleg ha valamit elront, beveri valamijét, az teljesen normális olyankor ha szóba kerül az anyuka vagy a jó isten akár.

De hogy folyamatosan a normális átlag beszédbe is benne legyen az egyszerűen primitívség, de sok mindent nem tudsz vele kezdeni.

2017. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
A trágárul beszélő emberek egy tanulmány szerint megbízhatóbbak, és kiegyensúlyozottabb személyiségek, mint a "moderált" beszédűek. Ez azokra igaz nyilván, akiknek "zsigerből" jön a csúnya beszéd, nem erőltetve. Magam se vagyok általában szépbeszédű, de engem abszolút nem zavar. A környezetemben lévőket is max addig, amíg meg nem ismernek jobban. Aztán rájönnek, hogy akár az életüket rámbízhatnák. A "szókimondó" "vulgáris" nyelvezet használatának görcsös mellőzősőt a társadalmi normákon kívül semmi nem követeli meg. Miért legyen bárki más, mint aki, kizárólag az elvárások miatt? Ha egyébként nincs anyósoddal semmi baj (rá lehet bízni a gyereket, stb stb) akkor ez ne érdekeljen, tedd túl magad rajta. Még mindig jobb, mint ha egy házsártos öregasszony lenne, akinek ha esik az a baj, ha süt a nap az a baj, ha meleg van az a baj, ha hideg van, akkor az, a csinálsz valamit, az se jó, ha nem csinálsz az se, lehetne ragozni. A beszéd az a felszín, az egyéniség mélyebben van. Valamint, én azt vettem észre, személyes tapasztalatból, hogy sokkal kevesebb az elfojtott düh, harag, sérelem és negatív érzelem azokban az emberekben, akik nem moderálják a beszédjüket. És az meg megint csak tapasztalat, hogy az elfojtásnak nagyon súlyos következményei lehetnek.
2017. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Az ég világon semmi közöd nincs hozzá..neki így felel meg!

Na meg ez :"Nem értem őket miért engedik ezt meg neki?"

Mi az hogy megengedi?Egy felnőtt embernek miért kellene bármit is "megengedni,engedélyt " kérni!

Te engedélyt kérsz vagyis a szüleid megengedik hogy mikor szexelsz stb a pasiddal? minden egyes alkalommal?!

Amúgy az öreg se 100-as elég nagy papucs lehet ha ezt hagyja h a felesége ezt mondja neki

Majd ha lesz gyereked akkor szólsz rá amikor akarsz,aszt engedsz meg neki amit akarsz...

2017. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Ideje lenne bevenned egy erős nyugtatót :)))
2017. febr. 8. 11:10
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem igaza van 8-asnak.....anyoskibeszelo kerdes tudom mindig fincsi de attol meg nem tul felnott dolog.
2017. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!