Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom zavart, hogy dolgozzak...

Apósom zavart, hogy dolgozzak 38.5 fokos lázzal. Ez normális?

Figyelt kérdés

2017. febr. 14. 09:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Mi közöd az apósodhoz? Tegyél úgy, ahogy jónak látod.
2017. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem normális, de mégis honnan tudja, és hogy zavarhatott? Vagy vele laksz? Mert az sem normális.
2017. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mert egy házba lakunk. Plusz, ő a főnököm is. És amikor befejztük a munkát még gúnyolóott is. Azt mondta, hogy: Na, mégis átélted?
2017. febr. 14. 09:39
 4/25 A kérdező kommentje:
Nincs a barátommal még elég pénzünk különköltözni. Maj csak nyáron költözünk.
2017. febr. 14. 09:39
 5/25 anonim ***** válasza:
38%

addig nem kell felnőttködni, amíg nincs kesh.

te bajod

2017. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Bízzál benne, hogy elkapta. :)
2017. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Van ilyen. Engem is behívtak már 39 fokos lázzal. Nem jöttem be. Eljöttek értem :S Mert hogy sürgősen meg kell csinálni valamit. És persze más nem tudta. Mondjuk szerintem tudta volna más is. Na mindegy. Nekem is ez volt a végén a válasz, hogy túlélted :D

És végül is igen. Túléltem.

Lépj túl rajta. Keress másik munkát, ha nem akarod, hogy após legyen a főnököd.

2017. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

1. Apóshoz költözni hülyeség, ha nincs pénzetek külön lakáslehetöségre, akkor ne éljetek együtt.


2. Rokonhoz, közeli ismeröshöz értelmes ember nem megy dolgozni, mert abból csak kihasználás meg veszekedés lesz.

2017. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Elofordult hogyazasan bementem dolgozni, raadasul 12oraban. Tudogyulladasom lett utana mert nem pihentem es hatom hetig betegacsiban voltam. Azota inkabb pihenek ha beteg vagyok, az egeszsegem fontosabb.
2017. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%
Tehát az apósod nem az apósod, csak a főnököd fiával kavarsz, oda is költöztél. Aztàn csodálod, hogy a főnök nem hagy pihenkélni, mikor munka helyett inkább Valentin-napi extramenetet nyújtanál a fiúdnak. Micsoda egy állat az ilyen, nem tűri, hogy a saját házában lógja el a munkanapot az egyik alkalmazottja.
2017. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!