Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek mit lehetne...

Szerintetek mit lehetne csinálni párom szüleivel?

Figyelt kérdés
Párom szülei utálnak engem, vagyis igazából apámat de ezt a gyűlöletet azonnal kivetítették rám. Apának több közös üzlete volt régen párom szüleivel. Viszont egyszer arra jutottak, hogy jobb lesz megkerülni apát és közvetlenül azzal üzletelni akivel ő. Csak azt nem tudták, hogy apa gyerekkora óta ismeri a fickót meg az üzleti kapcsolatuk is akkor olyan 10 éves volt. Apa ezt azzal honorálta, hogy megszüntetett velük minden kapcsolatot és szépen ki is szórta mindenkinek a felvásárlóiknak, beszállítóknak is milyen egyenes, megbízható emberek. Mikor összejöttem a lányukkal akkor kicsit ilyen Rómeó és Júlia helyzet alakult de szüleim azóta egészen jól kijönnek barátnőmmel. Viszont barátnőm szülei fokozatosan belebolondultak a kapcsolatunkba. Az apjával csak párszor "beszéltem" egyik alkalommal 30 perc alatt elmondta, hogy nehogy valami bajom legyen ha a lánya közelében lát, elhordott mindennek, adni akart 300.000 ha szakítok a lányával azért 300-at mert hát többet nem érek. Utána jöttek a kis fortélyok minden hülye pletykát össze szedtek rólam, családomról , megpróbálták össze boronálni egy családi barátjuk fiával az már ott megbukott, hogy a srác egyik legjobb haverom aztán szolt, hogy szülei mit akarnak. Egyszer volt mikor apámon keresztül próbált megfenyegetni engem, azzal nagyon mellé fogott. Ott nem tudom mit csinált apa mert nem mondja el viszont azóta csak lapulnak. Mai napig is barátnőm inkább kisétál az utca végére, hogy ott vegyem fel mert fél az apja milyen jelenetet rendez. Ugyanazon az egyetemen fog szeptembertől tanulni ahol én és össze akarunk költözni. Szüleim azt mondták ők még örülnek is neki csak ne romoljanak a tanulmányaim. Barátnőm szülei meg azóta fúrják az egészet.

2017. febr. 18. 22:15
 1/7 acelsziv ***** válasza:
80%
Mit lehetne mit lehetne. Hagyni őket a francba. Jobb ez már nem lesz. Mocskok voltak és most még ők vannak felháborodva. Így jártak. Ez a büntetésük.
2017. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Szeptemberig tűrj utána nem kell hogy lássátok egymást.
2017. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem irigyellek!

Nem lesz egyszerű a közös életetek, ha hosszútávra terveztek.

2017. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Hogy mit lehetne csinálni velük? Amekkora bunkók, árvízvédelmi cölöpöknek lehetne leverni őket.
2017. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Ha fiatalok vagytok 20 korul akkor semmit ugyis elmulik a szerelem.

Ha komoly a kapcsolat levaltok a csaladrol es elkoltoztok jo messzire

2017. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez igy nem normalis a szulok reszerol az biztos. Ne hagyjazok h megmergezze a kapcsolatotokat. Ezt a hatralevo idot meg vhogy birjatok ki es egyetem elott osszekoltoutok. Addig keruljeted a tarsasagukat. Nehez lesz. Idovel jobb lesz ha megtanultok nem foglalkozni veluk.
2017. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Barátokat , partnereket megvalaszthatod, de szülőket rokonokat sajnos nem. :)
2017. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!