Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom megtilthatja ezt?...

Anyósom megtilthatja ezt? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A párom születésnapja 1hónap múlva lesz és én lázas agyalásba kezdtem mit is adjak neki. Régóta beszélgettünk hogy valami extrém dolgot kipróbálnánk. Arra gondoltam hogy májusban júniusban jó lesz az idő és meglepem egy tandemugrással mert mi ezt izgalmasnak találjuk. Párom testvérével épp erről beszélgettünk aki szintén jó ötletnek tartotta, amikor anyósom meghallotta és kerek perec kijelentette hogy szó sem lehet róla. Az ő fia nem megy ilyenre mert valami baja lesz.


26 N



2017. febr. 20. 07:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Megtiltani nem tilthatja, max elmondhatja a véleményét, hogy ő veszélyesnek tartja. Ha a párod örülne neki és elmenne ugrani, akkor egy percig nem gondolkoznék ezen, csak azért mert az anyja nem akarja. Más nem ha a párod mégsem akar leugrani, akkor leugrasz te, vagy "eladod" másnak a lehetőséget.
2017. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

Amennyiben nem 18 év alatti vagy nem áll cselekvőképességet kizáró vagy korlátozó gondnokság alatt, akkor nem tilthatja meg az anyja.


Ez komoly kérdés volt egy 26 éves felnőtt embertől?

2017. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

Nehogymár jobb ajándékot adj, mint egy általa kötött pulcsi, egy csomag új zokni, vagy a 30.-ik nyakkendő...

Szerintem ez a gond.

2017. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
Férjem is mindig erről álmodott. A FELDOBOXtól vettem egy dobozt. Több extrém és kevésbé extrém dolog is van benne. Ő majd eldönti, hogy melyiket válassza. Ebbe már nem tud az anyósod beleszólni, mivel a fia fog választani.
2017. febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem tilthatja meg attól függetlenül, hogy nem az anyósod.


De a születésnap nem rólad szól, hanem kifejezetten családi ünnep, legfőképpen a megszületésről szól, amiben az anya-gyereké a fő szerep. El akarod venni a SZÜLETÉSnapot az anyjától? Neked az nem számít, hogy beilleszkedjél a családba? hanem inkább a párodat akarod kiszakítani a családjából?

És akkor még nem beszéltem az extrém dologról, hogy tényleg arra akarod ítélni a párod anyját, hogy -mindegy hogy okkal vagy anélkül- rettegjen a gyereke születésnapján, hogy nehogy valami baja legyen. Ha valami rosstul sül el, nem te fogod életfogytiglan ápolni, igaz-e?

2017. febr. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tilthatja meg ha már elmúlt 18 éves. Nem kell a beleegyezése vagy az aláírása... Aggódni lehet és ezt elmondani, normálisan(!), de neki nem sikerült... Szerintem ezzel az erővel autóba se üljön, ne tüsszentsen (tudta hogy abba is bele lehet halni ám?) sőt ne is üljön, feküdjön, mert trombózis stb...

Szóval a véleménye, hát tudod popsilyuka is van mindenkinek, de senkit sem érdekel a másiké igazán. A párod majd eldönti ezt, hogy felhasználja-e a lehetőséget. Ha van valami betegsége akkor oké, de ezt kikérdezik előtte és visszajár a pénz is, ha pedig nincs akkor "annyi baja lesz", hogy megugrik az adrenalinja és utána órákig boldog lesz.. :D

2017. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!