Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom folyton a párom...

Anyósom folyton a párom valamikori barátnőjének küldözgeti a családi képeinket. Hogy lehet leállítani?

Figyelt kérdés
A párom és én 10 éve vagyunk együtt,ebből 10 éve áskálódik az anyós.Valamikor volt egy rövidebb kapcsolata a páromnak egy lánnyal,akit a drága mama nagyon kedvelt.Akárhányszor náluk vagyunk,és készülnek családi képek,folyton a páromról és a gyermekeinkről küldözgeti az anyós ennek a lánynak a képeket.Ő nem tudja,hogy én ezeket tudom,de mivel a sógor face fiókján keresztül teszi mindezt,ő pedig engem kért meg h írjam be a jelszavát,így be tudok lépni.Nagyon elegem van az öreglányból,hogy lehet ezt kiküszöbölni?Miért csinálja ezt?Olyan sok vita volt már ez miatt a lány miatt..
2017. febr. 20. 11:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
15%
Baj, hogy "dicsekszik" a szép fiával és az unokáival?
2017. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem engem is zavarna, ha a párom exének küldözgetné a képeket.


Beszéld meg vele te és a párod, és mondjátok neki, hogy hagyja abba.

2017. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%

Bocs,nem a kerdesre valaszalok.."igy be tudok lépni.."-na de miert is teszed? Plane miert nezed a levelezését?

Amugy,h a kerdesre is valaszoljak,kedvelte a csajt,joban maradtak..buszke az unokaira,es egy szamara kedves embernek kuld rola kepeket..10 ev meg rengeteg ido,gondolom a csaj sem porog mar fel a ferjedtol

2017. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
13%

Kerdezo, ezt nekede nem szabadna tudni, ugye? Belepsz a tudta nelkul.

Tudod, amit nem tudsz/tudnal, nem fajna.

Lehet, hogy a lany meg mindig sirankozik az anyos fia utan.

2017. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
53%

Ha a sógor face oldaláról mennek át a képek, akkor sógor küldi őket. Beszélj vele, hogy a ti képeiteket ne küldje át az exnőnek. Vagy ne készítsen anyós képet rólatok. De jobb lenne, ha a férjed beszélne az anyukájával.

Csak zárójelben, ha sógorod face fiókjához hozzáférsz (tudod a jelszót), az anyós nevében bármit írhatsz neki, még össze is ugraszthatod őket. Probléma megoldva.

2017. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a másik fiával is össze akaja boronálni,és a sógor nevében írogat.Most is a képhez azt írta, hogy milyen jól mutatna mellette...Számtalanszor olvastam már,hogy engem hogy szidnak,nagy egyetértésben.Nagyon rosszul esik.
2017. febr. 20. 11:53
 7/37 A kérdező kommentje:
Miért olvasom el?Mert a mama a párom tel.számát is folyton megosztja a lánnyal,aki nem egyszer írt is a páromnak.Volt ebből jókora gubanc.Anyós nagyon aszisztál ennek a lánynak.Folyton hívja, hogy menjen hozzájuk.Egyszer nekem állt a mama,hogy mit szólnék ha a lány karácsonykor ott lenne.Mondtam neki,hogy remélem ezt nem komolyan kérdezte.
2017. febr. 20. 11:56
 8/37 anonim ***** válasza:
90%
Mit szol mindehhez a parod? Semmit? Nem eritek meg egyutt a kovetkezo 10 evet.
2017. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mindegy, hogy mit csinál a mama, ha a párod nem foglalkozik ezzel a nővel, akkor felesleges ezen rágódni. Ne nézegesd és akkor nem tudsz róla, nem idegesíted magad rajta. Egyébként is nagyon gáz más tudta nélkül olvasgatni a levelezését.
2017. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Nem tudja...Miért ne érnénk meg?A mama 70 éves...sokáig csak nem áskálódik...300km választ el minket...a párom csak akkor megy amikor én
2017. febr. 20. 12:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!