Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy közöljem apósommal, hogy...

Hogy közöljem apósommal, hogy illene kölcsönkérnie az autómat? (ha illik egyáltalán ilyet)

Figyelt kérdés
Viszonag semleges a kapcsolatunk, se nem jó, se nem rossz. Nincsenek konfliktusaink, de nem is nagyon társalgunk. 8éve vagyok a lányával, és 3éve költöztem hozzájuk. Sofőrként dolgozok, így a saját autómat ritkán használom. Havi kb. 30kilómétert megyek vele, de mégis 75litert tankolok bele minden hónapban. Kicsit rosszul esik, hogy csak úgy használja az autómat anélkül, hogy elkérje, és nem is költ rá (de legalább tisztán tartja, gyakran mossa). Az is előfordult, hogy reggel siettem valahova, de az autó nemvolt a ház előtt, és taxit kellett hívjak. Igaz, hogy az ő házukban élek, de tisztességesen belepótolok mindenbe, a fizetésem kb 25℅-át tartom meg. pofátlanság lenne ha szóvá tenném?

2017. febr. 28. 03:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Nem lenne pofátlanság, viszont ő nagyon bunkó.
2017. febr. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%

Pont így. Én egyébként a fizetésem 25%-át adnám oda neki nem annyit tartanék meg(még jobb lenne ha tisztessegesesen el lenne osztva kinek mennyit kell beadni)


Kicsit legyél tökösebb mert nagyon rossz életed lesz.

2017. febr. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Másik ötletem hogy vidd magaddal a kocsi kulcsot(pótot is). Akkor biztos nem fogja használni.
2017. febr. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Ne hagyd elől az autód kulcsait!
2017. febr. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
98%
De ne is tankold meg.
2017. febr. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%

A lanyaval - aki a feleseged vagy legalabbis egyutt eltek - is kellene beszelni. Lehet, hogy o engedi, nem?

Plusz, se ne tankolj bele, se ne hagyd otthon a kulcsot...

2017. febr. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
volt róla szó, hogy eladom, és apósom mondta h megvenné ő ha várok a pénzre. ez szerintem elêg hülyén jönne ki, meg aműgyse szeretem a családi üzleteket. valószinüleg az értéke tôredékét ajánlaná érte, és ha nem fogadom el akkor szemét lennék a család szemében.
2017. febr. 28. 04:49
 8/33 anonim ***** válasza:
97%

Elviszed az autót egy autókereskedésbe ott ajánlanak érte valamit. Hazamész közlöd az apóssal, hogy ennyibe kerül ha kell vegye meg. Ha nem tudja kifizetni akkor eladod másnak. A pénzt meg ügyesen befekteted plusz spórolsz 75 liter benzin árát.

Havi 30 kilométerért nem éri meg tartani autót.

Gondolkdj el, hogy nem járnál e jobban egy albérlettel! Szeresd a lányukat de ne hagyd magad kihasználni az apósék részéről.

2017. febr. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%
Gyakran előjönnek ilyen élethelyzetek, amikor mindkét félnek aktívan tennie kellene valamit az őket közösen érintő ügyben, de valamilyen rosszul értelmezett tapintatból, vagy félénkségből, zsenánt helyzetnek érezve fenntartják a nyilvánvaló feszültséget.
2017. febr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%
Hogy hogy hozzáfér a kulcshoz??
2017. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!