Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós gondok? Én reagálom...

Anyós gondok? Én reagálom túl? Jogosan hagy el a párom ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt. Anyukája először úgy tűnt kedvel,de aztán kiderült,hogy nem. Mindig duruzsolja barátom fülébe,hogy én eljárok más fiukkal bulizni,megcsalom őt.. Közben soha eszembe se jutna. Rengeteg vitát generál szánt szándékkal,utána persze előadja a mártírt. Emiatt egyre többet veszekszünk. Lehetséges hogy emiatt elhagy?
2017. márc. 1. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Hat ha emiatt elhagy,akkor ne sajnáld. Ha nem bízik meg benned és az anyjának hisz,akkor nincs sok értelme a kapcsolatnak.
2017. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

ha a párod anyukának hisz, akkor jobb is, ha elhagy.

leülsz, megmondod neki, hogy nem csalod meg, anyja meg kerveri a szart...

2017. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 acelsziv ***** válasza:
86%

Csináld ezt. Amikor mindketten ott vannak tehát barátod és az anyja is. Kérdezz rá: Mama! Honnan veszi, hogy én ezt meg ezt csinálom?

Mond valamit. Esetleg hebegni habogni fog.

Nagyon fontos!!!! Maradj nyugodt!!!

De ne engedd el. Kérdezz és kérdezz. Honnan veszi? Van rá bizonyítéka?

Nem lesz.

Következő kérdés: Miért csinálja ezt? Miért terjeszt hazugságokat rólam?


De a legfontosabb. Ne engedd elterelni a szót és maradj nyugodt.

Így a barátod első kézből fogja látni, hogy az anyja minden alap nélkül pusztán rosszindulatból fröcsög.

Nem lesz egyszerű de ha egyszer sikerrel végigviszed te sem elszel ugyanaz az ember. Roppant sok önbizalmat fog adni.

2017. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha a párod jobban bízik az anyjában, mint benned, akkor nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat.
2017. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha a párom nem nekem hinne, és más rágalma miatt velem veszekedne nem várnám meg, hogy elhagyjon. Előbb lépnék én...
2017. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

Ha a párod felé "el tudsz számolni" a szabadidőddel, akkor semmi gond.

Viszont ha időnként nélküle is eljársz bulizni, az már adhat okot a szóbeszédre.

A kérdés, hogy eljársz-e időnként??

2017. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%
ha megnézed a mai kapcsolatokat,házasságokat akkor a 80% valaki félrekúr most hogy te a 20% tartozol azt azért nehéz elhinni de csodák azért vannak anyósod meg ezt nem nagyon hiszi el
2017. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
3-as okosat ir! En is sarokba szoritanam aki rolam hazugsagot terjeszt. Ezerszer hatekonyabb mint ulni es varni hogy kink fog hinni a pasid.
2017. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Az attól függ mennyire szeret és bízik benned a párod. Az én "anyósom" is így kezdte, hiába próbáltam vele (többször is) megbeszélni, a képembe vigyorgott, hogy semmi baja velem.

Utána pedig ismeretlen telefonszámról írt pár sms-t a páromnak (pl. "Jó volt veled tegnap este" stb). Aztán ahogy párom kiosztotta minden ilyen után, úgy "anyuka" is bekeményített.

Nálunk az lett a vége, hogy minden kapcsolatot megszakítottunk vele és 6 éve nem láttuk. Még így is bepróbálkozott párszor pl.a neten, de sikertelenül.

Amióta eltűnt a képből azóta nyugodt az életünk.


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha a párod bízik benned és szeret, akkor kiáll és kitart melletted bármi van.

2017. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha anyósodnak lesz a szülinapja/névnapja , vegyél neki egy fakanalat. Ha megkérdezi,hogy miért azt kapott,mondd meg neki nyugodtan,hogy azért ,hogy legyen mivel kavarni a szart.
2017. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!