Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kell valakinek így...

Miért kell valakinek így viselkednie?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel most vagyunk együtt 2 éve. Az egyetemen ismerkedtünk meg mivel az ország két végéből származunk, olyan 400km-re van a két város egymástól. Barátnőm is volt már nálunk és én is voltam már náluk. Viszont barátnőm néha szégyenli szülei viselkedését. Nem rossz emberek csak túl sokat képzelnek magukról. Hitelre van a kocsi, a lakáson is hitel van és a PS4-et is arra hozták ki. Engem nem igazán érdekelne, viszont állandóan műmájerkednek és többnek gondolják magukat mindenkinél. Még a kapcsolatunk elején kérdezgetek a családomról, mikor mondtam, hogy apa mezőgazdász, anyukám pedig Logisztikus/Fuvarszervező csak annyit kaptam válasznak "Na azok legalább tisztességes kemény munkák" de ezt olyan pöffeszkedő hangsúllyal, hogy lefagytam mint az XP. Barátnőmmel felmentünk a szobájába ő meg rögtön szabadkozni kezdet a szülei stílusáért. Nem érdekelt igazából ők ilyenek és kész. Nem is volt ebből semmi baj még nem jöttek át hozzánk grillezni és sütögetni a barátnőm szülei. A hazaúton ott hisztiztek barátnőmnek, hogy mennyi hitelünk lehet(0 Ft köszönjük). Meg ilyen parasztoknak honnan van pénze ilyenekre. Nagyobb a házunk, ott volt anyának a céges kocsija is nem vagánykodásból álltunk ki vele csak 2 kocsi fér a garázsba megnézték azokat is Ford Ranger, Ford Mondeo már ott sárgultak. Kérdezték mennyibe kerülnek a traktorok(mert nekik minden mezőgazdasági gép traktor) akkor már citromsárga lett a fejük. Apám mikor elmentek barátnőmék teljesen ledöbbentek, hogy a szülei ilyen "beképzelt macskajancsik". Engem csak az zavar, hogy barátnőm szégyenli magát mostanában szüleim előtt.

2017. márc. 5. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
mindenki tudja, h a földművelők gazdagok
2017. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Persze hogy szégyenyli magát mert elég rendesen leégették. Igazi proli viselkedés. Próbáld meg bíztatni hogy rendesek a szüleid és nem zavarják. Elvégre szüleid a barátnődet fogják többet látni nem pedig a szüleit... :D szegény csaj te szent ég...
2017. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

A barátnőd szülei olyanok, amilyenek.

Ha hitelre vásárolnak, hát hitelre vásárolnak, ha tisztességgel kifizetik, mi a baj?


Én a barátnődet nem értem!

" A hazaúton ott hisztiztek barátnőmnek, hogy mennyi hitelünk lehet(0 Ft köszönjük). Meg ilyen parasztoknak honnan van pénze ilyenekre."


Miért jó neki, ha szítja a feszültséget és elárulja a szüleit?

Ne haragudj, de nem nagy intelligenciára vall és úgy tűnik nem esett messze az alma a fájától, csak ő másképp tapló.

2017. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Mert nekik a látszat a fontos, és ezt fel is vállalják, de azért te is elsoroltad, mi mindenetek van ;) csak nem vállalod fel.


megj.:

Az XP volt az első igazán használható oprendszer, ami már alig-alig fagyott le a MS OS-ek közül. A helyes hasonlat a "lefagytam, mint a vindóz'95" lett volna.

2017. márc. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Mindegy miért ilyenek, nem fognak változni, ha mákjuk van, még a hiteleiket is vissza tudják fizetni.

Azért lehetőleg ne költözzetek a közelükbe!

2017. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Mindenesetre kalkuláld bele a kapcsolatotokba, hogy ő ezt az értékrendet, szemléletet hozza otthonról, csak ezt látta testközelből működni, tehát nem lesz könnyű elfogadnia valami mást még akkor sem, ha amúgy nem tetszik neki ez. Pusztán azért, mert másikat sose tapasztalt meg, erről viszont tudja, a saját bőrén tapasztalta, hogy lehet vele együtt élni.
2017. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!