Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért szül egy fiatal lány...

Miért szül egy fiatal lány egy ilyen férfinak gyereket?

Figyelt kérdés
Alkoholista, állandóan iszik, nyugtatókon él, a szabadság fontos neki. Fut a nők után, a lány valószínűleg tisztában van azzal, hogy őt is megcsalja. Fb-n a közös képeken eléggé feltűnő, hogy a pasi távol áll a nőtől, semmi összhang, mintha idegenek lennének, totál nem illenek össze. Ám de, a pasi vállalkozó, ergo van neki pénze. Egyébként a csaj egyáltalán nem szép, csinosnak se nevezhető, inkább szürke, átlagos, kissé depresszív. Ti együtt maradnátok egy ilyen férfival?
2017. ápr. 8. 17:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem. Valami más van a háttérben. Lehet "kényszerítve" van a maradásra. Pl nem tudná magát egyedül fenntartani vagy nincs senkije stb. Esetleg terrorban tartja, hogy öngyi lesz a csávó, ha a nő elhagyja.

Még az is lehet, hogy a nő annyira önbizalom hiányos (már), hogy azt hiszi nem lesz jobb és inkább ebben marad.

Én ilyeneket tudok elképzelni.

2017. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Vállalkozó ergó van pénze???! Bárki lehet vállalkozó. Az apukám is az volt még is szegények voltunk. Az egyik ismerősöm is vállalkozó de kb 10.000ret nem keresett az elmúlt 3 évbe a felesége tartja el a családot.


Hogy kérdésedre válaszoljak valószínüleg megelégszenek egymással és egyiknek sincs kedve mást keresni.

2017. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jól menő cége van neki, új házat építtetett a válás után, állandóan nyaralni jár, síelni, stb. Több kocsi, motor stb... eltartja a két gyerekét, drága hobbik, szóval nincsenek gondjai.
2017. ápr. 8. 17:36
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben a csaj megszokta a jó létet és nincs kedve nyomorogni egy gyerekkel.
2017. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a mintát látta otthon. Van jó pár barátnőm, akinek a béka feneke alatt van az önbecsülése, és az apjuk is gyökér volt ezért a gyökér férfiakhoz vonzódnak. Majd ők megváltoztatják őket, stb.


"Egyébként a csaj egyáltalán nem szép, csinosnak se nevezhető, inkább szürke, átlagos, kissé depresszív" Ezt amúgy miért kellett hozzátenni? Kicsit olyan így az egész, mintha féltékeny lennél.

2017. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5-ös! Azért írtam, mert ez a férfi ennyi erővel egy dögös, szép nővel is össze jöhetett volna, ha csak el kell tartania valakit.
2017. ápr. 8. 17:42
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem, bocs, nem szemétkedni akartam.

Hát figyelj, lehet neki ő a dögös, mindenkinek más tetszik. Nekem is tetszett már olyan férfi, akit más nyominak nevezett.

2017. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy nő nem a férfinak szül gyereket, hanem jobb esetben közösen vállalják a gyereket, rosszabb esetben magának szüli.

Egyébként én úgy látom a leírás alapján,hogy nem is nagyon ismered őket, kb facebook profil alapján akarod levonni a dolgokat..

Én nem ítélkeznék senki élete felett.Ha nekik így jó,akkor ő dolguk.

Nyilván én biztosan nem lennék együtt ilyen férfival,akármennyi pénze is van, az életmódja és a hűtlensége miatt járni sem járnék vele,nemhogy ne adj isten gyereket vállaljunk.

2017. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az az igazság ismerem személyesen mindkét embert. Az életben sem úgy viselkednek mint egy pár. Inkább a nő közeledik felé, ő kötődik a férfihoz.
2017. ápr. 8. 18:32
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

"Alkoholista, állandóan iszik, nyugtatókon él, a szabadság fontos neki. Fut a nők után, a lány valószínűleg tisztában van azzal, hogy őt is megcsalja."


Honnan tudod ezt ilyen biztosan az illetőről?


"Fb-n a közös képeken eléggé feltűnő, hogy a pasi távol áll a nőtől, semmi összhang, mintha idegenek lennének, totál nem illenek össze."

Biztos, hogy jól ítéled meg Őket? Egy kép alapján nem ilyesmit megítélni!

2017. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!