Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért teszi ezt a párom anyja?

Miért teszi ezt a párom anyja?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő !A pàrommal most jelenleg szüneteltetjük a kapcsolatot ez azt jelenti hogy nem talizunk és nem beszélünk semmijen formàban sem!Viszont a pàrom anyja kitalàlta hogy besegit a pàromnak hogy letegye a jogsit de mikor nem szüneteltettük a kapcsolatot akkor meg nem ajànlotta fel az anyja nem segitett neki hogy könnyebb legyen !

2017. ápr. 19. 07:52
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Ràm csunyàn nézett meg nem kedvesen beszélt hozzàm meg előttem nem hozta fel a dolgot sem!
2017. ápr. 19. 07:54
 2/39 A kérdező kommentje:
A màsik meg az hogy én lettem beàllitva hogy én egy pênzêhes vagyok !Mondtam pàromnak hogy eleve többéve jàrunk és màr különkêne mennünk erre azt mondta hogy ő is ezt akarja de az anyja meg nem pénzéhes mikor több embert is kihasznàlt !
2017. ápr. 19. 07:57
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,hogy segíti! Egyébként 15 éves vagy?
2017. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem annyi vagyok!Aha örüljek neki mikor csak az anyós magàra gondol!?Na ne viccelj!
2017. ápr. 19. 08:05
 5/39 A kérdező kommentje:
Olyan anyósrol beszélünk aki csak magàra gondol màr évek óta jàrok a pàrommal és eszeàgàba sem volt hogy segitsen csak a napi téma az volt hogy gyere fiam segits stb én meg vàrtam a csodàra !Ha annyira segitőkész lenne nem most jutna az eszêbe!
2017. ápr. 19. 08:07
 6/39 anonim ***** válasza:
86%

Az anyósod egy jó ember és egyerű szeretne lenni, mert a gyerekeskedés a kapcsolatozok fontos neki is.

Szeretné, hogy boldogok legyetek.

Szerintem, ilyen egyszerű.

2017. ápr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
95%

Anyós helyében én még ki is röhögnélek titeket... szünet, nem beszéltek... ovisok vagytok, vagy mi?!


Ha annyira szar a kapcsolat - márpedig az -, akkor szakítani kell, nem játszani egymás idejével és pont.

2017. ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért szüneteltetitek a kapcsolatot? Vagy kiálltok magatokért, vagy vége lesz. Nem is hiányoztok egymásnak? Honnan tudod, mit talált ki az anyja, ha nem is beszéltek?
2017. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
miert baj, hogy az anyja segit neki kifizetni a jogsit? vagyis pontositok, miert olyan nagy baj h most? nem lehet h parod is most motivaltabb megcsinalni a vizsgat?
2017. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy én látom:


Anyósnak nem voltál eddig szimpatikus, igy valószinűleg nem a fiától, hanem tőled sajnálta a támogatást. Most, hogy ilyen nem beszélős fázisban vagytok, tuti azt gondolja, hogy akkor ennyi volt, te már nem vagy képben, mostantól akkor azzal támogatja a fiát amivel szeretné.


Amúgy miért baj ez? Jobb későn mint soha nem? Ti szerintem úgysem fogtok sokáig együtt maradni, mivel nem vagytok elég érettek. Mennyire dedós viselkedés ez, hogy igy próbáljátok rendezni a dolgokat, hogy nem beszéltek? Viszont ha nem beszéltek, akkor honnan jött neked ez az információ?

2017. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!