Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez igazsagos az...

Szerintetek ez igazsagos az anyósektól?

Figyelt kérdés
Mink egy nagy hazban lakunk ami ikerhaz. Parom tesojaek egyik oldalon mi a masik oldalon. De a mi oldalunk alatt van egy közös konyha ahol taplalkoznak ők is a két gyerekkel. Ők is fizetik a gázt áramot vizet maguknak mi is. De a mi oldalunkon sokkal nagyobb a fogyasztas es tobb hűtő meg minden más megyen. Oda nekik a gyerekeknek mindig van vásarolva sokkal több minden mind a mienknek a kislanyomnak meg semmit nem vett a nagymamája és mar két eves fel sem köszöntöte szuletednapjara az elsőre. A két gyerek mindig meg volt ünneplve és ő ezt azzal indokolta hogy akkor nem volt pénze. Mi tőlünk soha meg nem kérdeznek hogy kelle valamit venni a kicsinek mindent magunknak vegyünk meg. Jò mondjuk mink önellátóbak vagyunk mind ők ( nem a keresett veget ők szeretik ha segitenek nekik). Nekem ebből elegem van. Hogy ki kell bírnom őket es meg magán életunk sincs a házba mar eleg sok pénzt fektetünk nem tudom mi a megoldás. Ferjem nem akar innen elköltözni. Nem tudom mit tegyek de mar elég deprezszios vagyok.
2017. máj. 19. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Kialla?? Így csinának e more.

Most az a bajod hogy anyos nem vesz nektek soha semmit??😅

2017. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Csináljatok 2 külön konyhát
2017. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Konyha van nekünk külön az a lenti közös. De miert kell nekunk másokra fizetni
2017. máj. 19. 15:09
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Meg kell nekik mondani hogy szépen adjanak pénzt a közös konyha használatába. Enynire egyszerű. A többivel meg ne foglalkozz, hiába törnéd magad nem változna semmi.
2017. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem valtozna tudom. De mi miert tudjuk magunknak bebiztositani a kajat kulön főzni ő nekik meg az anyos meg főz a mi oldalunkon amit mink fizetunk en nem vagyok zsugori de de azert no
2017. máj. 19. 15:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Cseréljetek lakást. Sógorék menjenek a közös konyhásba, tik meg az övékébe.
2017. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Közös lónak túros a háta.

Szétköltözni. Azonnal.

Ajánljátok fel, hogy vegyék meg a házrészeteket, és iszkiri onnan, kifelé.

2017. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát egyrészt ne közösködjetek senkivel, ha meg igen, akkor mondjátok meg, hogy a közös használattal közös terhek is járnak. Másrészt meg próbálj meg az anyanyelveden érthetően fogalmazni - abból sose lesz bajod.
2017. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Mi közük a ti pincétekhez? Csináljatok belőle billiárd szobát akár, a lényeg az, hogy számoljátok fel a "közös" helyiséget.
2017. máj. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
az ő részükön nincsen konyha? am meg vagy szálljanak be, vagy nem használhatják. biztos lesznek sértődések, de vagy hallgatsz és forrsz tovább magadban, vagy elmondod mi böki a csőrödet.
2017. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!